fbpx

Zmysłowy T- shirt od Paprocki&Brzozowski

Zmysłowy T- shirt od Paprocki&Brzozowski
Paprocki&Brzozowski, materiały prasowe

T-shirt, to „must have” każdej szafy. Niezależnie od naszych upodobań stylowych, estetycznych czy modowych, przynajmniej kilka sztuk tej kultowej bluzki każdy z nas posiada.
Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski już od dwunastu lat (od 2000 roku) projektują w duecie. Wychodzi im to świetnie. Ubierają gwiazdy, ich projekty są pokazywane w sesjach zdjęciowych.

Paprocki&Brzozowski, materiały prasowe/ więcej zdjęć w galerii

Ich twórczość charakteryzuje się pomysłem, niebanalną konstrukcją i detalem. W 2008 roku zaprojektowali dla Reserved kolekcję i ich ubrania stały się dostępne dla wszystkich.

A teraz po raz kolejny duet zaskakuje oryginalnymi t-shirtami. Zaprojektowali damskie i męskie t-shirty. Mają różnorodne grafiki i napisy: „Nice to meet you”, „Aj lajk it”. Mój ulubiony to czarny, biały lub szary t-shirt z różą i sercem z romantycznym napisem: „Love is in the air”.
Wszystkie koszulki są optymistyczne i mają pozytywny wydźwięk. Idealne na wiosnę. Co ważne t-shirty są w przystępnej cenie (od 99zł)

Warto zwrócić uwagę na kampanię (film i zdjęcia autorstwa Jacka Piątka/purple talents), która promuje t-shirty. To czarno-biała zmysłowa historia miłosna.

Wszystkie T-shirty są dostępne w butiku online paprocki&brzozowski oraz w butiku przy ul. Wiejskie 17 www.butik.paprockibrzozowski.com