fbpx

SIGNATURE FOR GOOD – akcja Montblanc i UNICEF

Please select a featured image for your post

SIGNATURE for GOOD to specjalna kolekcja marki Montblanc, która wspiera edukacyjny program UNICEF.

SIGNATURE for GOOD to specjalna kolekcja marki Montblanc, która wspiera edukacyjny program UNICEF. Ambasadorką akcji na świecie jest Hilary Swank, w Polsce – Małgorzata Ostrowska – Królikowska, znana ze swojego zaangażowania w programy UNICEF na rzecz zdrowia i rozwoju dzieci.

Kolekcja nawiązuje do kształtu cegły. To symbol naszego wspólnego wysiłku na rzecz zbudowania lepszej przyszłości dla wszystkich dzieci i społeczności, w których żyją, między innymi dzięki poprawie dostępu do edukacji i budowie nowych szkół. Z każdego elementu kolekcji „Signature for Good” sprzedanego między 1 marca 2013 a 31 marca 2014, Montblanc przeznaczy część przychodów (minimum 1,5 mln dolarów) na programy edukacyjne UNICEF, w tym projekty Schools for Africa i Schools for Asia, a także programy skierowane do dzieci z krajów Ameryki Łacińskiej.

Po rejestracji produktu „Signature for Good” na stronie www.montblanc.com/signatureforgood właściciel może otrzymać cegiełkę nazwaną swoim imieniem i na bieżąco śledzić postępy programu. Jak wyjaśnia prezes Montblanc International Lutz Bethge, nie chodzi wyłącznie o budowę nowych szkół, ale także o przekształcenie tych już istniejących w miejsca bezpieczne, gdzie dzieci mogą zdobywać wiedzę i przebywać.