1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Jak urzeczywistniać marzenia?

Jak urzeczywistniać marzenia?

123rf.com
Nie umiemy obchodzić się z marzeniami. Bo albo nie traktujemy ich poważnie, albo podchodzimy do nich zbyt zadaniowo, albo nie marzymy o tym, co trzeba. Jak to zmienić? W 10 krokach, które nie są trudne, jednakże wymagają konsekwencji.

1. Czas, żeby zacząć urzeczywistniać marzenia, jest zawsze teraz. Chwila obecna to zawsze prawdziwy punkt mocy. Uświadom sobie, że małe kroki, które podejmiesz w teraźniejszości, przynoszą duże zmiany na poziomie energetycznym w przyszłości.

2. Otwórz się, aby otrzymać wizję najlepszej wersji siebie. Chodzi o to, że marzeń się nie wymyśla ani nie planuje. Nie używa się do nich analizy ani logiki, bo wtedy pojawia się coś na kształt zgniłego kompromisu. Do urzeczywistniania marzeń potrzebne są percepcyjne przebłyski i wglądy. To są obrazy, które pojawiają się, kiedy czujesz się całkowicie wyluzowana. Otwarcie się na nie pobudza iskrę wyobraźni i I nagle staje przed nami wizja a w niej – ty w najlepszej, mistrzowskiej wersji siebie. Gdy się ona pojawi, obserwuj ją, wzmacniaj ją w swojej świadomości, a uzyskasz dostęp do wyższych częstotliwości energetycznych. Tam rzeczy same się wydarzają.

3. Pozwól istnieć wizji w twojej świadomości. Nie przejmuj się tym, w jaki sposób wizja się urzeczywistni. Przywitaj ja jako potencjał – to wszystko co musisz zrobić. Myśl, że trzeba wykonać tą wizję, jest nieporozumieniem. To wirus myślowy, wynikający z przekonania, że mamy ograniczone możliwości i że istnieje jakiś niedobór oraz potrzeba wysiłku, żeby żyć szczęśliwie. Jedyne staranie, jakie masz teraz podjąć to przywołanie wizji i pozwolenie jej, żeby była.

4. Pozwól wizji rozwijać się i rozszerzać. Dzień po dniu, chwila po chwili, obserwuj wizję. Miej świadomość, że istnieje ona w twoim polu energetycznym. Każda chwila uwagi, jaką jej poświęcasz, rozszerza ją i podnosi twoją energię. Urzeczywistnienie następuje, kiedy zgromadzisz odpowiednią ilość energii, żeby wizję przyjąć do swojego życia.

5. Uwolnij dawne urazy i bóle. Podczas mentalnej pracy nad wizją, pojawi się w tobie opór. To stare energie, rządzone negatywnymi emocjami. Zauważ, że chcesz się z nimi już pożegnać. W kontraście z mistrzowską wizją siebie widać ich potrzebę uzdrowienia. Miej świadomość, że to naturalny proces a te emocje pojawiły się po to, żeby zniknąć.

6. Spotykaj się ze swoją wizją w wewnętrznej świątyni. Załóż wewnętrzną świątynię i codziennie spędzaj w niej przynajmniej 20 minut. Wyobraź sobie miejsce, w którym czujesz się bezpiecznie, bo jesteś z daleka od codziennych trosk i wyzwań. Wyciszaj się i pracuj z przyszłymi potencjałami. Jeśli systematycznie będziesz przebywać w wyższych wibracjach, niskie rzadziej będą wracać.

7. Nie naciskaj na rzeczywistość. Pozwól, aby siły wszechświata same zadziałały zgodnie z twoją wizją. Nie jest ci najpierw potrzebna konkretna suma pieniędzy, żeby urzeczywistnić swoje marzenia. Ten sposób myślenia opóźnia realizację wizji. Bardziej ekscytujące dla twojej podświadomości jest wyobrażanie sobie na przykład podróży dookoła świata niż myślenie o stosie pieniędzy na ten cel. Kładąc nacisk na wyobrażanie sobie spełniania marzeń, podnosisz wibracje i bezwysiłkowo przybliżasz się do urzeczywistnienia ich. Jednocześnie bądź czujna na wskazówki, z której strony nadchodzą okazje do zarobienia pieniędzy bądź ich otrzymania.

8. Uważaj na wirusy myślowe. Praca nad urzeczywistnianiem marzeń uaktywnia nie tylko negatywne emocje, ale także wirusy myślowe pochodzące ze zbiorowej świadomości. Zapewne usłyszysz w sobie głos, który będzie cię przekonywał, że nie jest możliwe spełnienie twojej wizji, bo na przykład nie jesteś zbyt inteligentna, nie wybrał cię los czy nie ma w tobie gotowości. Uznaj, że ten głos jest pomylony.

9. Miej świadomość, że rzeczywistość jest płynna. Często możesz mieć wrażenie olbrzymiego kontrastu między swoimi marzeniami a „betonową” rzeczywistością. To, co widzisz, to stare projekty, które sama bezwiednie uaktywniłaś. Potrzeba trochę czasu, żeby odeszły. Im częściej będziesz przebywać ze swoją wizją, tym prędzej ustąpią pola nowej rzeczywistości.

10. Przyjmij, że wszystko co się do tej pory zaistniało w twoim życiu, jest doskonałe. Nie oceniaj swoich momentów z przeszłości. Wszystko, co się wydarzyło, miało miejsce dlatego, byś wreszcie mogła świadomie urzeczywistnić swoją mistrzowską wizję siebie.

na podstawie www.celastialvision.org

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze