1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Pozytywna energia i wsparcie na rok 2012 - wykład

Pozytywna energia i wsparcie na rok 2012 - wykład

123rf.com
Jak dostosować swoje wibracje do zmian na Ziemi? Jak żyć i kreować z poziomu Serca? 2012 rok – kolejnym etapem ludzkiej ewolucji? Wykład poprowadzą Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii i Tom de Winter z Holandii. 12 lutego (niedziela), Warszawa, ul. Towarowa 22, wejście E (Jupiter Centrum).

W obecnych czasach wszystko zmienia się tak szybko i intensywnie. Potrzebujemy metody, aby w sposób naturalny i elastyczny dostroić się energetycznie do zmian zachodzących wewnątrz i wokół nas. Zmiany i związane z nimi wyzwania są ważnym etapem naszego duchowego rozwoju i całej ludzkości. Rozwiązanie jest proste. Należy pozbyć się ego, połączyć się z Esencją (czystą energią Duszy), odnaleźć w sobie cechy Boga Twórcy i rozpocząć tworzenie rzeczywistości na nowo, ale tym razem z poziomu Serca. Do tej pory kreowaliśmy rzeczywistość z poziomu mózgu i to głównie z jego męskiej, logicznej części. Ten sposób przestał już działać, właśnie teraz na całym świecie rozpadają się stare systemy ekonomiczne i polityczne. Musimy zacząć tworzyć z innych poziomów, a konkretnie z poziomu Serca. Gdy naprawdę poczujemy, że wszystko co kreujemy pochodzi z Serca to będzie to zgodne z naszą wewnętrzną Prawdą. Będziemy wreszcie żyć według uczuć, a nie według logiki.  Uczucia zawsze są prawdziwe i nigdy nas nie zawiodą. Serce jest tym, czym jesteś.

Rok 2012 będzie Rokiem „Objawienia”. W grudniu Ziemia przesunie się w kierunku osiowego centrum galaktyki. Wraz z końcem Kalendarza Majów pole magnetyczne naszej planety zmieni się, a my będziemy mieć szansę dostrojenia się do nowej wibracji i wielopoziomowych zmian. Wykorzystajmy tę szansę już dzisiaj. Musimy natychmiast się przebudzić, otworzyć Serce i mieć całkowitą pewność, że jesteśmy bezpieczni.

W trakcie wykładu  Tom de Winter wyjaśni  w jaki sposób poradzić sobie z procesami roku 2012. Wykonamy też kilka prostych, praktycznych ćwiczeń, abyśmy mogli doświadczyć na poziomie fizycznym tworzenia z Serca. Natomiast  Shirlie Roden pomoże podnieść nasze wibracje do nowego poziomu energetycznego Ziemi przy pomocy anielskich energii, medytacji z dźwiękiem i duchowych pieśni.

Na wykład nie trzeba się zapisywać. Sala otwarta od godz. 16.30.

Osoby prowadzące:

Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii to specjalistka pracy z głosem z Wielkiej Brytanii ucząca odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz do podnoszenia stanu świadomości. Prowadzi autorskie warsztaty zawierające medytacje, elementy relaksacji, wizualizacje, techniki oddechowe.

Tom de Winter  z Holandii to nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Od  ponad 15 lat na całym świecie prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) i jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. W 2011 r. uzyskał od Drunvalo licencję na prowadzenie jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca.

Więcej informacji na

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze