1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Jakich mężczyzn pożądają Polki?

Photo: Albin Olsson
License: CC BY-SA 4.0/commons.wikimedia.org
Photo: Albin Olsson License: CC BY-SA 4.0/commons.wikimedia.org
W rankingu na najbardziej pożądanych mężczyzn w Polsce wzięło udział kilka tysięcy kobiet. Polki postawiły na lokalne gwiazdy - najwyżej uplasowany Ryan Gosling znalazł się dopiero na 17. miejscu.

W plebiscycie zorganizowanym przez serwis ZaadoptujFaceta.pl bezapalcyjne zwyciężył Michał Szpak - zdobył aż 31 proc. głosów. W programie „Agent Gwiazdy” piosenkarz reprezentujący Polskę podczas ostatniej Eurowizji pokazał inną twarz: stał się uosobieniem towarzyskiego, piekielnie utalentowanego faceta. Na drugą pozycję, z wynikiem 11 proc., trafił główny bohater ostatnich dwóch części „Pitbulla”, Piotr Stramowski. Piękny zarost, zadziorny irokez, filmowy związek z Mają Ostaszewską czy po prostu niesamowity talent aktorski skłoniły Polki do zagłosowania właśnie na niego? (Drugi w najlepszej dziesiątce aktor - Marcin Dorociński zajmuje 7. miejsce). Dużym zaskoczeniem jest Paweł Opydo, który dzięki 10 proc. głosów znalazł się na 3. miejscu. To bloger i vloger, znany między z serii filmików wyśmiewającej książki, które ocenia jako słabe. Zaraz za podium jest Marcin Prokop, potem Jakub Błaszczykowski - wraz z Grzegorzem Krychowiakiem (10 m.) są jedynymi sportowcami w TOP 10.

Podobny ranking odbył się też w innych krajach, m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Brazylii, Kolumbii, Meksyku czy Argentynie. „W tym roku dodaliśmy kilka zagranicznych gwiazd cieszących się międzynarodową popularnością, lecz Polki postawiły na gwiazdy rodzimego pochodzenia”, tłumaczy Tassia Miller, marketing manager ZaadoptujFaceta.pl. Najwyżej sklasyfikowany Ryan Gosling był dopiero 17.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze