1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Macho - mężczyzna urodzony w wibracji numer Jeden

123rf.com
Czarujący i bardzo, bardzo pragnie być atrakcyjny dla płci przeciwnej. Zwykle lubi markowe ubrania, najnowsze techniczne gadżety, sypie dowcipami i jest wygadany. Jeśli chce zdobyć kobietę, na której mu zależy, nie podda się, dopóki nie osiągnie swojego celu. On wprost uwielbia zdobywać. Jeśli marzysz o Jedynce płci męskiej, bądź niedostępna. I silna.

Jedynka z pewnością wezwie cię na „ring”, by sprawdzić twoją wewnętrzną moc. On marzy o silnej kobiecie, bo tylko taka jest w stanie go docenić, jednocześnie nie idąc na zbyt daleko posunięty kompromis wobec jego żądań. Uważaj, może się na ciebie złościć, mieć wobec ciebie jakieś wymagania, ba, nawet tobą próbować pomiatać. Od ciebie zależy, jak zdasz ten egzamin, czy się poddasz. Jedynka to najczęściej typ macho, tylko ty możesz sprawić, że stanie się twoim słodkim macho. Odważnie przeciwstaw się jego brutalności, a zbliżysz się do jego wrażliwego wnętrza, które skrywa nawet przed sobą.

Stosunkowo łatwo jest zdobyć takiego „koguta”. Odpowiednia porcja pochwał, wpatrzone oczy, a do tego trzeba zadziałać na jego wzrok. Rąbek koronki biustonosza, gołe ramiona i jest twój, przynajmniej w łóżku, bo ta sfera życia jest dla niego istotna. W erotyce Jedynka uwielbia gadżety: wibratory, kulki, kajdanki, lubrykanty. To mężczyzna, który może zaprosić cię do oglądania filmów erotycznych. On z pewnością doceni twoją seksowną bieliznę i wszelkie innowacje. Lubi spektakl, jakąś inscenizację, ale nie w stylu „na łonie natury”. Romantyczny nie jest, to fakt. Seks po prostu w łóżku, zwyczajnie pod kołdrą, to dla niego żadna atrakcja. Jedynka będzie zachwycony, jeśli wcielisz się w jakąś rolę, pokażesz swój wyzwolony kawałek, zdobędziesz go siłą. Uczciwie trzeba powiedzieć, że nie jest to proste, bowiem Jedynka w łóżku to prawdziwy dominant. Jego skrytym marzeniem jest być uwiedzionym przez kobietę, ale boi się oddać władzę i kontrolę. Okropnie się boi! Bo tak naprawdę wewnątrz siebie jest bardzo niepewny siebie.

Oczywiście, zdarzyć się może mężczyzna Jedynka, który wręczy ci bukiecik fiołków i będzie cytować wiersze, ale miej świadomość, że to wyjątek. Nieśmiałe Jedynki tak naprawdę nie wiedzą kim są w istocie. Podczas gdy zdobycie Jedynki przy pewnej dozie sprytu i seksapilu, nie jest wyczynem, utrzymanie go przy sobie wymaga już zachodu. Bo on potrzebuje ciągle czegoś nowego. Bodźca, działania, odnawiającej się fascynacji. Musi się coś dziać. Muszą być pochwały, scena na której występuje, musi iskrzyć. Partnerstwo z Jedynką jest udane, kiedy łączą ludzi wspólne tematy rozmów, pasje, które cały czas ewoluują. Żyjąc z Jedynką, przekonujesz się, że to skryty mężczyzna. To typ faceta, który prędzej umyje ci samochód, niż wyzna że pięknie ci w tej sukience.

Jedynka to uosobienie niezależności, dlatego będąc w związku, musi mieć przestrzeń tylko dla siebie, coś co robi sam, musi mieć jakąś swoją tajemnicę i dużo wolności. Sposobem na to, by wyzwolił z siebie pokłady opiekuńczości, które w nim drzemią, jest to, żeby podszedł do tego jak do zadania. Tak się stanie, jeśli pewne nasze potrzeby Jedynka potraktuje jako powód, żeby się wykazać. Ale uwaga, tego mężczyzny do niczego nie zmusisz, nie nakażesz mu co ma robić. Przy nim masz okazję nauczyć się sztuki dyplomacji. Trzeba uważać na słowa, by nie urazić, by nie okazać arogancji i nie być manipulacyjną. Na to Jedynka ma alergię. Być z nim to jest wyzwanie.

Mężczyzna urodzony w wibracji Jeden lubi pieniądze. Bez nich woli nie zbliżać się do kobiety. Podjechać ekstra samochodem, zaprosić do drogiej restauracji - to jego styl. Pamiętaj, że to inicjator, on chce rozegrać waszą znajomość, nie pozbawiaj go tej przyjemności. Jedynka lubi techniczne gadżety, które wiążą się z komunikacją. Jego kartą Tarota jest Mag, symbol uniwersalnej komunikacji. Ważny jest dla niego prestiż, wygląd, często pozory. Uważaj, Jedynka płci męskiej może być manipulantem. Taki gagatek będzie „lał wodę”, kłamał, wabił pięknymi słówkami i bogatą oprawą. Jeśli Jedynka nie jest zbyt inteligentna, nadrabia formą, teatrem. Wtedy taki czarodziej, kuglarz robi „cyrk”. Może to być osoba, która będzie dążyła do swoich celów, by cię wykorzystać, na przykład seksualnie i zniknąć. Dopóki się nie ustatkuje w związku z silną, wymarzoną kobietą, nie licz na jego wierność. Flirtami będzie potwierdzał swoją atrakcyjność do późnej starości.

Jedynka ojciec może być despotyczny, może zajmować się tylko sobą i mało czasu poświęcać swojemu dziecku. Plusem może okazać się to, że nauczy dzieciaka jak sobie radzić z problemami w życiu, zarazi energią działania, pokaże co to pomysłowość, inicjatywa, odwaga, sprawczość, wyzwania.

Jak obliczyć wibrację urodzenia?

Dodać do siebie wszystkie cyfry datu urodzin, sprowadzając je do cyfry pierwszej, np.: 12.09.1969 1+2+9+1+9+6+9 = 37 = 10 = 1

Czytaj też: Wrażliwiec - mężczyzna urodzony w wibracji numer Dwa Casanova - mężczyzna urodzony w wibracji numer Trzy

Inne artykuły o numerologii: Archetyp Maga - numerologiczna jedynka Pierwszy rok numerologiczny Związek wibracji 1

W kwietniu teksty o numerologicznej Czwórce

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze