1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Bezpieczny mężczyzna

123rf
Badania wskazują, że mężczyzna oceniany przez kobiety za „dobry materiał na męża” posiada trzy cechy: dobrze się komunikuje, jest uczciwy i rzetelny. A jak to jest czuć się przy mężczyźnie bezpiecznie?

1. Możesz być sobą, gdy jesteś z nim. Nie wstydzisz się przy nim głośno śmiać czy nie musisz udawać mniej ambitnej niż jesteś. Nie boisz się pokazać mu swojej słabości ani siły. Bo on cię kocha taką, jaką jesteś. W takiej tobie się zakochał.

2. Lubisz być blisko niego. Kiedy się do niego przytulasz, czujesz się komfortowo, jesteś zrelaksowana i szczęśliwa.

3. Czujesz się swobodnie przy jego rodzinie i znajomych. Wprowadził cię do swojego świata, bo nie ma nic do ukrycia, chce dzielić się z tobą swoim życiem.

4. Wiesz, że twoje samopoczucie jest dla niego ważne. Dba o to, żebyś się dobrze czuła w jego towarzystwie. Potrafi wyczuć, że coś jest nie tak, słucha ciebie i uwzględnia. Twoje potrzeby są dla niego tak ważne, jak jego własne.

5. Możesz z nim szczerze dyskutować. Nie boisz się mieć przy nim odmiennego zdania, bo wiesz, że on je uszanuje. Możecie dyskutować bez werbalnej przemocy i straty wzajemnego szacunku.

6. Czujesz, że jest ciepły i kochający. To się może wydawać oczywiste, ale często zdarza się, że kobiety wybierają mężczyzn szorstkich, a nawet brutalnych. Bo takie cechy mylą im się z męskością. Tymczasem prawdziwy, dojrzały emocjonalnie mężczyzna nie boi się okazywać uczuć i słabości.

7. Śmiejesz się przy nim. Potrafi cię rozśmieszyć, bo podobnie czujecie i macie podobne poczucie humoru. Śmiech towarzyszy wam w codziennym życiu.

8. Otwierasz przy nim swoje serce. Wasz związek jest głęboki, bo oboje zaryzykowaliście otworzyć się na swoje uczucia. Obdarowaliście się miłością, a wraz z nią naturalnie pojawia się poczucie bezpieczeństwa.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze