1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks
 4. >
 5. Sygnały w związku, których nie powinnaś ignorować

Sygnały w związku, których nie powinnaś ignorować

123rf.com
Co podpowiada ci intuicja, gdy myślisz o swoim związku? Co mówi ci twoje ciało, gdy jesteś blisko swojego partnera? Oto sygnały, jakie sama sobie wysyłasz, których nie powinnaś ignorować.

 • sygnały z ciała. Gdy poznajesz kogoś nowego, kto ci się podoba, łatwo się czerwienisz, gdy wyczuwasz negatywną energię od osoby siedzącej obok, czujesz napięcie w karku i ramionach. Nasze ciało wiele nam mówi o relacjach z innymi osobami. Wiele też powie o twoim związku. Jeśli na myśl o randce czujesz przyspieszone bicie serca, uśmiechasz się bezwiednie, a po spotkaniu lub w trakcie masz mnóstwo pozytywnej energii - ta znajomość dobrze rokuje. Jeśli przy swoim partnerze czujesz niewytłumaczalne napięcie, a w żołądku robi ci się "węzeł" z nerwów - warto zastanowić się, dlaczego tak reagujesz.
 • telepatia. Zdarza ci się, że myślisz o dawnym przyjacielu, a tu nagle przychodzi wiadomość od niego; robisz dużo większe zakupy niż zwykle i właśnie wtedy odwiedzają cię niezapowiedziani goście. Taka intuicja działa zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy z kimś blisko, gdy dużo o tej osobie myślimy. Jeśli czujesz, że to pozytywny związek, będziesz miała jak najwięcej takich cudownych, intymnych "zbiegów okoliczności", które będą was do siebie przyciągały.
 • empatia. Czasem od razu wiemy, jedynie patrząc na daną osobę, że ktoś miał gorszy dzień albo przepełnia go szczęście. Podobnie w związku. Często odbieramy energię, jaką - nieświadomie - wysyła druga osoba. Nagle czujemy się kochani, osamotnieni albo niechciani. A jaką energię wysyła ci twój partner? Czy sprawia, że chcesz przy nim być, czy często uciekasz do drugiego pokoju?
 • synchronizacja. W tym samym czasie mówicie sobie: kocham cię, albo w tym samym momencie do siebie dzwonicie. To urocze i potrzebne, zwłaszcza jeśli jesteś na początku związku i nie wiesz, czy ta druga osoba też bardzo chce z tobą być. Jeśli taka synchronizacja dzieje się często, to znak, że obie strony dużo o sobie myślą i chcą sobie jak najczęściej okazywać uczucia. To dobry znak.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze