Co przyciąga mężczyzn do kobiet, a co odpycha

Co odpycha mężczyzn od kobiet
123rf.com

Początek znajomości. Etap, którym dopiero zastanawiamy się jakie wartości prezentuje druga strona i czy jest dla nich miejsce w naszym życiu. Okazuje się, że nieco inne rzeczy działają na plus lub minus w przypadku kobiet, a inne w przypadku mężczyzn. No, w końcu, jesteśmy z różnych planet.

Tym razem panowie.

1 – Ciepło, ciepło, gorąco

Odpycha – Od pierwszego spotkania epatujesz seksem. Zakładasz prowokujące ciuchy, szybko skracasz dystans, słowem manifestujesz seksualną otwartość.

Przyciąga – Odróżniasz zmysłowość od prowokacji. On wie, że pójdziecie do łóżka dopiero wtedy, kiedy będziesz przekonana, że naprawdę chcesz to zrobić.

Wypowiedź Andrzeja – Kiedy dziewczyna od pierwszej chwili nadaje na erotycznych falach, wiem, że to będzie tylko przelotna przygoda. Kobieta warta zainteresowania, to dla mnie ta, która jest świadoma swojej atrakcyjności, ale w nie tak oczywisty sposób.

2 – Desperacja czy inspiracja

Odpycha – Narzekasz na samotność, podkreślasz, że codzienność singla jest pozbawiona sensu. Potrzebujesz kogoś, by życie wreszcie nabrało barw.

Przyciąga – Opowiadasz o tym co lubisz robić, o swoich planach i marzeniach. Chcesz się dzielić przyjemnościami i wyzwaniami.

Wypowiedź Mariusza – Spotkałem fajną dziewczynę, ale tak bardzo narzekała na samotność, że zapaliło mi się czerwone światełko. Czy ona nie potrafi być sama? Wolę, żeby zaprosiła do swojego życia właśnie mnie, a nie zapełniała mną pustkę.