fbpx

Zmysłowy masaż dla par

Zmysłowy masaż dla par
123rf.com

Dotyk jest relaksujący i zmysłowy. Gdy zmienia się w czuły masaż, łatwo może stać się zaproszeniem do seksu.
Ten masaż działa odprężająco na całe ciało. Może być chwilą relaksu albo początkiem gry wstępnej. Wybierz olejek, którego zapach lubicie oboje.

 1. Usiądź na piętach albo po turecku – tak, żeby było ci wygodniej. Na nogach połóż małą poduszkę i oprzyj na niej głowę partnera.
 2. Przez chwilę ogrzewaj w dłoniach buteleczkę olejku a potem nalej kilka kropel w zagłębienie dłoni.
 3. Przyłóż swobodnie dłonie po obu stronach twarzy partnera, kilka razy głęboko odetchnij.
 4. Wsłuchaj się w swój rytm i przez cały czas nie wstrzymuj oddechu
 5. Zacznij delikatnie przesuwać dłonie po dolnej części twarzy partnera, od podbródka w stronę szczęk. Powtórz ten gest 10- 15 razy. Zapytaj partnera, czy pieszczota mu odpowiada, czy nie naciskasz zbyt mocno.
 6. Potem przejdź do do górnej części twarzy: opuszkami palców masuj skórę od nosa w stronę uszu, nie zapominaj o policzkach.
 7. Nie licz powtórzeń, nie śpiesz się, skup się na tym, co odczuwasz. Cały czas zwracaj uwagę na reakcje partnera.
 8. Ponownie nalej na dłonie odrobinę oleju. Palcami prawej dłoni masuj czoło partnera od prawej do lewej, a potem w przeciwną stronę – lewą dłonią. Kierunek masażu zmieniaj łagodnie. Wsłuchaj się w rytm partnera.
 9. Teraz zacznij głaskać opuszkami palców odcinek między nosem i górną warga, to bardzo wrażliwa strefa, więc szczególnie uważaj na dotyk.
 10. Na koniec jeszcze raz pomasuj czoło, policzki, okolice podbródka i wreszcie przykryj twarz partnera dłońmi i pozostańcie w tej pozycji przez kilka chwil.

 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze