1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Spotkania
  4. >
  5. Sharon Stone: „W tym roku chcę się zakochać – tak na 100 procent”

Sharon Stone: „W tym roku chcę się zakochać – tak na 100 procent”

Sharon Stone podczas festiwalu filmowego w listopadzie 2023 roku (Fot. Tim P. Whitby/Getty Images for The Red Sea International Film Festival)
Sharon Stone podczas festiwalu filmowego w listopadzie 2023 roku (Fot. Tim P. Whitby/Getty Images for The Red Sea International Film Festival)
Miłość można znaleźć w każdym wieku. Trzymamy kciuki, aby marzenie 65-letniej Sharon Stone się spełniło.

Sharon Stone przez lata uchodziła za seksbombę. Nie bez powodu. Jej magnetyczna uroda nadal przykuwa uwagę mężczyzn, a wielu z nich marzyłoby o spotkaniu z aktorką sam na sam. Panowie, jest szansa! Sharon Stone jest otwarta na nową miłość.

W udzielonym ostatnio wywiadzie w „The Times” aktorka przyznała, że od pewnego czasu jest aktywna na portalach randkowych i spotyka się z poznanymi tam mężczyznami. Z różnym skutkiem – kilka randek mogło nie skończyć się dla niej dobrze. Wśród internetowych adoratorów znaleźli się bowiem były przestępca i mężczyzna uzależniony od heroiny. Z jednego z zaplanowanych spotkań w hotelu w Los Angeles Sharon Stone musiała się sprytnie ewakuować.

Nie wszystkie internetowe znajomości wspomina jednak z ciarkami na plecach, choć niektóre z nich miały bardziej terapeutyczny niż romantyczny charakter. Sharon Stone odegrała wręcz rolę pocieszycielki porzuconych mężczyzn. – Nie wiem, jak to wyjaśnić, ale było to naprawdę satysfakcjonujące dla nas obojga – powiedziała aktorka.

Choć Sharon Stone korzysta z aplikacji randkowych, nie ma specjalnej listy oczekiwań, nadal bowiem wierzy w przysłowiowy grom z jasnego nieba: – Stoisz gdzieś, ktoś podchodzi i zaczyna do ciebie mówić, a ty odwracasz się, a po chwili orientujesz się, że minęły dwa lata – powiedziała dziennikarce „The Times”.

Sharon Stone otwarcie mówi o swojej seksualność, podkreślając jej siłę również w dojrzałym wieku. Z wiekiem nie jesteśmy mniej, tylko coraz bardziej seksowne – wyznała w jednym z ostatnich odcinków podcastu LadyGang.

Sharon Stone, sesja podczas festiwalu filmowego w listopadzie 2023 roku (Fot. Tristan Fewings/Getty Images for The Red Sea International Film Festival) Sharon Stone, sesja podczas festiwalu filmowego w listopadzie 2023 roku (Fot. Tristan Fewings/Getty Images for The Red Sea International Film Festival)

Sharon Stone miała dwóch mężów: pierwszym był pisarz i producent Michael Greenburg, drugim Phil Bronstein, dziennikarz. Rozwiodła się z nim w 2004 roku. Ma trzech adoptowanych synów i spełnia się w roli matki. Odnalazła też nową pasję, którą realizuje z sukcesem – została malarką.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze