1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Zwierciadło

Psychorada.pl - szkolenia, konsultacje i poradniki bez wychodzenia z domu

123rf.com
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Psychorada.pl – jest działającym w Polsce od 2007 roku serwisem pomocy psychologicznej on-line na skalę globalną. Mamy największe doświadczenie w pomocy on-line.

Oferujemy e-szkolenia, e-warsztaty, e-poradniki, e-konsultacje psychologiczne i seksuologiczne e-mailowe, na Skypie-rozmowę głosową, chat tekstowy lub video-chat.

Coraz więcej osób wybiera możliwość kontaktu on-line, ze względu na coraz powszechniejszy dostęp do internetu w naszym kraju. Ale to nie jedyny, a przede wszystkim nie najważniejszy powód. Kontakt on-line zapewnia bezpieczeństwo psychiczne w kontaktach pomiędzy osobą piszącą, a osobą odpowiadającą. Nie trzeba podawać jakichkolwiek danych osobowych.

 •  Psychorada działa 24 godziny na dobę. Chcesz nie wychodząc z domu uzyskać fachową pomoc w postaci pomocy psychologa lub seksuologa, to możesz to zrobić w każdej chwili. Odpowiedź od specjalisty otrzymasz najpóźniej w ciągu 24 godzin.
 • Nawiązanie kontaktu ze specjalistą może się odbyć w dowolnym czasie i miejscu (np. w domu, pracy, u znajomych czy kawiarence internetowej). Nikt się nie dowie, że korzystasz z naszej pomocy.
 •  Swoboda wypowiedzi. Kontaktując się ze specjalistą unika się wyobrażonego, czy subiektywnego lęku przed ośmieszeniem, pomija trudności z wypowiedzeniem szczególnie nurtujących go kwestii osobistych czy konieczności przyznania się do własnej niemocy. Anonimowość sprawia, że nadawca czuje się bezpieczny, ponieważ ma względną świadomość, że tak naprawdę nikt nie wie, kim jest.
 •  Osoba poszukująca porady, może wybrać kontakt z dowolnym specjalistą.
 • Osoba odpowiadająca na listy spełnia w nich często rolę powiernika. Niejednokrotnie jest też jedynym wsparciem dla piszącego o swoich problemach.
Zapraszamy do korzystania z ciekawych materiałów GRATIS
 •  katalog 30  materiałów psychoedukacyjnych w postaci MP3 lub ebooków (pdf) do natychmiastowego pobrania
 • ankieta „Jaki naprawdę jesteś” w której możesz sprawdzić co myśli o Tobie psycholog. Wyniki dostępne do 1 godziny po wypełnieniu e-kwestionariusza z pytaniami.
 • Narzędzie do monitorowania swojego nastroju oraz jakości relacji w związku, które można zacząć prowadzić w każdej chwili i kontynuować swoje zapiski, tak długo jak się chce.
Jest to szczególnie przydatne przy zauważonych objawach depresji, gdzie podczas monitorowania, a następnie wydrukowania wykresu nastroju psycholog czy psychiatra będzie miał głębszy wgląd w przebieg choroby.

Analogicznie działa dzienniczek relacji w związku. Jest bardzo przydatny do własnych obserwacji, jak również pokazania w przyszłości specjaliście od terapii par, lub psychologowi-seksuologowi.

Psychology Consulting – Psychorada.pl Adres: ul. Niepołomicka 22, 04-256 Warszawa Tel: 605 765 646 e-mail: kontakt@psychorada.pl Informacje i zapisy na poszczególne zajęcia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze