1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ”

materiały prasowe
Zobacz galerię 4 Zdjęcia

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie oferuje  możliwość  rozwoju osobistego i duchowego, wypoczynku, kontaktu ze swoim ciałem i  emocjami, spotkania ciekawych, twórczych osób z całego świata.

Respektujemy i szanujemy różnice religijne,  odmienne poglądy i przekonania, inne drogi rozwoju. Ośrodek znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha leśnej polanie. Cały teren leśno - łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni. Gwarantujemy Państwu spokój, ciszę, intymność, nieskażoną, dziką naturę, wysoki komfort pracy oraz  wygodę i domową atmosferę.

Corocznie odbywa się tu kilkadziesiąt warsztatów prowadzonych przez najlepszych polskich i zagranicznych nauczycieli. Proponujemy najróżniejsze drogi rozwoju, poszukiwań i wzbogacania jakości życia:

1. poprzez pracę z  ciałem (warsztaty jogi, 5 rytmów,  ruch autentyczny, dance alive, tai-chi, taneczno-rozwojowe, tantryczne, bębniarskie) 2. poznawanie swoich emocji (warsztaty terapeutyczno-rozwojowe,  rozwoju osobistego, Psychologii Procesu, Gestalt i inne) 3. poprzez duchowość  (warsztaty medytacyjne, Osho,  Non Duality,  mindfulness,  praktyki według Wilbera, otwarte spotkania z innymi religiami) 4. poznanie Nurtu Życia (ustawienia hellingerowskie, warsztaty szamańskie) 5. wypoczynek (warsztaty antystresowe, masaże,  kontakt z lasem i jeziorami) 6. odżywianie (posiłki i kursy kuchni wegetariańskiej, Diet Coaching,  oczyszczanie organizmu) 7. poprzez promocję zdrowego, naturalnego i aktywnego stylu życia.

Co roku odbywają się w Ośrodku Festiwale Integracji Ciała, Duszy i Umysłu  - ponad 100 warsztatów i wykładów w ciągu tygodnia, prowadzonych przez najlepszych  nauczycieli. Tegoroczny, trwający 29.VI – 7.VII.2012 poświęcony będzie Zmysłom i tym jak wpływają one na nasze życie.

Zapewniamy noclegi w oryginalnie wykończonych pokojach (2, 3, 4 - osobowych, z łazienkami lub bez), zbiorowe na przestronnym strychu, w „leśnym domku” oraz w pawilonach namiotowych. Oferujemy zdrowe,  smaczne wegetariańskie jedzenie, domowy chleb z pieca oraz własne ciasta i miody z pobliskiej pasieki.

Do  pracy służą 4 sale warsztatowe:  komfortowa, całoroczna, z profesjonalnym nagłośnieniem, o powierzchni 120 m2;   w pawilonie namiotowym o powierzchni  190 m2,  w okrągłej jurcie o powierzchni 80 m2 oraz zadaszony pawilon  o powierzchni 40 m2.

Ośrodek oferuje także  masaże, saunę, świetlistą werandę - jadalnię, duży wybór filmów i projektor multimedialny, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz z unikalnych atrakcji – kamienny labirynt, szlaki medytacyjne i kamienny krąg.

Dodatkowo w Ośrodku można obejrzeć stałą  Wystawę 100 mistyków i nauczycieli duchowych XX wieku, skorzystać z oferty  księgarni proponującej kilkaset tytułów z zakresu duchowości, rozwoju osobistego i psychologii oraz wypożyczyć książki z bogatej biblioteki zawierającej ponad 2000 tytułów.

Na terenie Ośrodka znajduje się  też niewielka Świątynia Wszystkich Wyznań - zbudowana w formie 6-bocznej altany, gdzie każda z jej sześciu ścian symbolizuje inną religię i duchowość. Odbywają się w niej coroczne  ceremonie i spotkania różnych religii, służy tez do indywidualnych praktyk duchowych.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Tu i Teraz Maja Wołosiewicz- Towalska i  Jacek Towalski kawkowo@tuiteraz.eu, 602219382, 606994366, Nowe Kawkowo 52 A, gm. Jonkowo, woj. wamińsko-mazurskie

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze