1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Warsztaty wokalne z Monique Thomas-Ottaviani

Warsztaty wokalne z Monique Thomas-Ottaviani

Urodzona w Filadelfii Monique to jedna z najbardziej uznanych wokalistek i trenerek wokalnych we Francji. Już za kilka dni poprowadzi warsztaty i lekcje w Warszawie.

Zajęcia odbędą się w dniach 28.02 – 2.03.2014 w Warsaw Vocal Studio. Warsztaty i lekcje z Monique Thomas to wyjątkowa okazja dla tych wszystkich, którzy kochają śpiewać. Współzałożycielka studia, Magda Naverrete, wokalista i tancerka flamenco, podkreśla, że warsztaty nie są zarezerwowane dla zawodowców ani osób, które wiążą swoją przyszłość zawodową ze śpiewem. To propozycja  dla osób zainteresowanych śpiewem, chcących się rozwijać, odkrywać siebie przez śpiew.

Monique Thomas zaczęła śpiewać w bardzo młodym wieku. Aby doskonalić swoje rzemiosło, studiowała śpiew klasyczny i jazz, równocześnie śpiewając Soul, R&B i Gospel. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale dziś mieszka we Francji. Jest niekwestionowanym autorytetem wokalnym i wybitnym trenerem. Wciąż w trasie z największymi francuskimi i międzynarodowymi artystami i piosenkarzami, szkoli również chóry we Francji i za granicą. Warsztaty i lekcje prywatne z Monique są intensywną, mocną i głęboką pracą z głosem, techniką i stylistyką muzyczną, ale też z duchem, który jest tak ważny.

[embed]http://youtu.be/FKZU51P2LLA[/embed]

Warsztat Jazz

Podczas tych warsztatów będziecie się mogli dowiedzieć, jak zrobić standardowe utwory jazzowe, a także jak stworzyć  swoje własne. Będziemy także pracować nad frazowaniem  jazzowym, ( swingiem) i początkami improwizacji. Warsztat ten ma pomóc w rozwoju własnego dźwięku w konwencji

Warsztat Chór Gospel

Podczas warsztatów Gospel Choir nauczysz się przynajmniej 1  tradycyjnej i 1 nowoczesnej piosenki gospel. Dowiesz się jak mixować, żeby uzyskać „typowy dźwięk gospel”. Będziemy również pracować w ruchu i klaskać w rytm podczas  śpiewania. To jest naprawdę ciekawy warsztat dla osób na wszystkich poziomach i w każdym wieku! wokalisty jazzowego.

Warsztat R&B

Podczas tego warsztatu poznacie tajniki stylu R & B z lat 80. do dziś. Dowiecie się, jak korzystać z riffów, melizmatów, ozdobników i prowadzić do rozwinięcia piosenki  pod względem dynamiki, zakresu i wokalnych wariactw. Po tych warsztatach będziesz lepiej rozumieć, dlaczego kochamy Whitney Houston, Beyoncé, Ushera czy Justina Timberlake i wielu, wielu innych. Każdy powinien przygotować 1 lub 2 utwory na warsztaty.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze