1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Hada Labo Tokyo TM. Japoński numer 1 już w Polsce!

Hada Labo Tokyo TM. Japoński numer 1 już w Polsce!

fot: Beata Czarnecka www.beataczarnecka.com
Zobacz galerię 14 Zdjęć
30 marca 2017 w Warszawie, w restauracji Izumi Sushi odbyła się konferencja wprowadzająca markę Hada Labo TokyoTM do Polski.

To wyjątkowe wydarzenie branży kosmetycznej oficjalnie rozpoczęła Dyrektor Generalna Dax Cosmetics – Ewa Blocher, która przedstawiła gościa specjalnego – Akiyoshi Yoshidę, prezesa Metholatum Group i Dax Cosmetics, będących częścią japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group.

W dyskusji na temat japońskiej pielęgnacji przy użyciu bestsellerowych kosmetyków Hada Labo TokyoTM wzięły udział: Kayoko Tsuji (Marketing Manager, Rohto Pharmaceuticals Group Japan), Anna Buczyńska (Senior Brand Manager marki Hada Labo w Polsce) oraz Alicja Falender (Kierownik Laboratorium Badawczo-Rozwojowego Dax Cosmetics). Konferencję zakończył gościnny występ zespołu Lemon. Spotkanie poprowadziła dziennikarka Anna Kalczyńska.

Marka Hada Labo TokyoTM odniosła sukces na wielu rynkach na świecie. W niedługim czasie po wprowadzeniu produktów w Japonii stały się one bestsellerami również w innych azjatyckich krajach m.in. w Hong Kongu, na Tajwanie, w Chinach, w Wietnamie, w Tajlandii, na Filipinach czy w Indonezji. W 2013 roku produkty Hada Labo weszły na rynek amerykański, odnosząc kolejny sukces i zdobywając nagrody m.in. Watson’s Best Award, Cosmopolitan Beauty Award czy Manning’s. Marka Hada Labo uzyskała także tytuł Produktu Roku 2015 w Stanach Zjednoczonych w kategorii Innowacyjność.

Od kwietnia już dostępna w Polsce we wszystkich drogeriach Rossmann.

Japońska filozofia piękna opiera się na przekonaniu, że działanie kosmetyków powinno odbywać się w pełnej harmonii ze skórą. W zgodzie z tą koncepcją powstały japońskie bestsellerowe kosmetyki Hada Labo TokyoTM, przywracające skórze jej kluczowy składnik – kwas hialuronowy, którego zawartość maleje wraz z wiekiem.

Marka Hada Labo została stworzona w 2004 roku w laboratoriach badawczych firmy Rohto Pharmaceuticals Group Japan w Kioto. W ciągu 12 lat marka Hada Labo stała się marką globalną i odniosła sukces na prawie 20 rynkach świata.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze