1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Arkana wśród 4 najlepszych produktów pielęgnacyjnych na Cosmoprof Awards 2019

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Cosmoproof Worldwide Bologna to od ponad 50 lat niezmiennie największe i najbardziej prestiżowe  targi kosmetyczne w Europie. To właśnie tutaj wiodące firmy z sektora  beauty prezentują swoje innowacje, które kształtują i wyznaczają trendy pielęgnacyjne na całym świecie.

Inicjatywą Cosmoprof Worldwide Bologna zorganizowaną we współpracy z Beautystreams, która zajmuje się innowacjami i badaniami w branży kosmetycznej jest konkurs Cosmoprof Awards, który swoim zakresem obejmuje wszystkie sektory kosmetyczne. Nominowane w nim firmy to najlepsi z najlepszych w świecie kosmetyków.

Wszystkie przyjęte do konkursu produkty wyróżnia innowacyjność, ciekawy projekt komunikacyjny, atrakcyjność rynkowa i aktywny marketing. O wybraniu wąskiego grona najlepszych decyduje jury składające się z 28 międzynarodowych ekspertów, uznanych autorytetów sektora kosmetycznego. W tym roku spośród 608 propozycji, 5 produktów otrzymało Cosmoprof Awards 2019.

W kategorii produktów pielęgnacyjnych, w czwórce finalistów, znalazł się polski produkt –liftingująca neuromaska Arkana z kwasem GABA&NANA  polskiego producenta dermokosmetyków z Wrocławia - firmy Arkana Cosmetics.

Jest to ogromne wyróżnienie świadczące o jakości, innowacyjności i niezaprzeczalnej skuteczności polskich kosmetyków, które z roku na rok zyskują coraz większe uznanie na rynkach zagranicznych. Neuro GABA Lift Mask marki Arkana to bestseller również na rodzimym rynku. Ten unikalny neurokosmetyk daje błyskawiczne efekty liftu i spektakularnego wygładzenia zmarszczek. Maska w 1/3 stworzona została z substancji  aktywnych, m.in. kwasu GABA oraz glikopeptydów z owoców goji. Unikalna opracowana przez ekspertów Arkana formuła  sprawiają, że jest to jeden z ulubionych kosmetyków odmładzających  fanów marki zarówno w pielęgnacji domowej, jak i wśród zabiegów gabinetowych.

Więcej o produkcie na gaba-nana.arkana.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze