1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Relacja z prezentacji butów Crocs na lato 2019

fot. materiały prasowe Crocs
Zobacz galerię 6 Zdjęć
W piękne kwietniowe popołudnie, 26 kwietnia marka Crocs zaprezentowała modele butów z nowej, letniej kolekcji. Mogliśmy przekonać się, że Crocs to nie tylko klasyczne chodaki, ale też seria modnych, letnich sandałków, japonek, klapek oraz butów sportowych.

 swoją kampanią Come As You Are udowadnia, że ewoluuje w kierunku modowym. Kultowe chodaki stały się popularne wśród influencerów, którzy chętnie komponują je ze stylem street fashion. Do najnowszej kolekcji zawitały modele dziewczęcych sandałków, kobieco podkreślających stopy japonek, sportowe, sznurowane buty na siłownię i na co dzień.

Zaprezentowana kolekcja kusi kolorami i wzorami. Każdy może też nadać niepowtarzalny styl swoim klasycznym chodakom przez ozdoby jibbitz, czyli przypinki o ogromnej ilości zabawnych wzorów.

Podczas prezentacji goście mieli możliwość pomalowania białego klasycznego modelu Crocs w wybrany przez siebie wzór. Szczególnie cieszyło to zaproszone dzieci. Pomalowane przez stylistów, aktorów i ich pociechy buty Crocs już dziś można licytować na . Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dla .

 

Wydarzenie miało miejsce w minimalistycznych wnętrzach Studio Mysia 3. Goście zostali wprowadzeni w wakacyjny klimat luzu i zabawy przez plażową scenografię i soczyste, wakacyjne kolory.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze