1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Premiera piątego sezonu "Czarnego lustra" już 5 czerwca na Netflix!

Premiera piątego sezonu "Czarnego lustra" już 5 czerwca na Netflix!

fot. materiały prasowe
W piątym sezonie jednego z najpopularniejszych seriali na kanale Netflix, Charlie Brooker i Annabel Jones przedstawią trzy zupełnie nowe historie: "Smithereens", “Rachel, Jack and Ashley, too” oraz"Striking vipers". 

Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

Nowy sezon przedstawi 3 zupełnie nowe historie: "Smithereens" opowiadający historię kierowcy taksówki, który działa według ściśle określonego planu do momentu, gdy wszystko wymyka mu się spod kontroli i znajduje się w samym centrum niefortunnych zdarzeń; “Rachel, Jack and Ashley, too”, w którym występuje Miley Cyrus opowiadający o samotnej nastolatce pragnącej zbliżyć się do swojej ulubionej gwiazdy popu, której życie nie jest aż tak różowe, jak się wydaje…; "Striking vipers" czyli historia dawnych znajomych ze studiów, która prowadzi do serii wydarzeń mogących na zawsze odmienić ich życie.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze