1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Jesienne pozytywne wibracje

Jesienne pozytywne wibracje

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora
Zobacz galerię 5 zdjęć
Robi się coraz zimniej, więc twórcy 11. części muzycznego cyklu „Pozytywne Wibracje” postanowili przypomnieć o swoim albumie, w którym nie zabrakło rozgrzewających dźwięków neo soul, lounge, funk i acid jazz. Na promocyjną imprezę w klubie Iguana Lounge przybyło wiele znanych postaci.

Goście bawili się przy swingującym koncercie Szymanowski Big Band Warsaw i setach DJ’skich kolektywy Hungry Hungry Models.

Podstawową ideą twórców cyklu „Pozytywne Wibracje” jest rozpowszechnianie wesołych, optymistycznych rytmów. 11 część przebojowej kompilacji, stworzonej przez Stanisława Trzcińskiego, zawiera utwory m.in. Paloma Faith, Adele, Gossip, Mika, Marcus Miller, Seal, ZAZ, Caro Emerald, Morcheeba, De Phazz, Count Basic, Ledisi, Maxwell lub Jason Mraz. Ciepłe, energetyczne rytmy były pretekstem do zorganizowania 19. października hucznej imprezy w warszawskim klubie Iguana Lounge na Mokotowie. Licznie zgromadzeni goście, m.in. aktorzy Cezary Kosiński i Rafał Królikowski oraz dziennikarze, tacy jak Michael Moritz z Radia Pin, mieli okazję posłuchać na żywo zespołu Szymanowski Big-Band Warsaw. 18-osobowy skład tworzą uczniowie i absolwenci Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego.

Jeden z utworów swingującego zespołu znalazł się w „Pozytywnych Wibracjach vol. 11”. Podczas wieczoru wspominano również Pozytywne Wibracje Festival, który odbył się w tym roku w lipcu w Białymstoku. Rozstrzygnięto konkurs na najlepsze zdjęcie z tej imprezy. Zwyciężczyni otrzymała promowaną płytę z autografem Seal’a.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze