1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Madonna zdecydowała, kto zagra ją w filmie biograficznym

Madonna zdecydowała, kto zagra ją w filmie biograficznym

Propozycję zagrania Madonny otrzymała Julia Garner. (Fot. Theo Wargo/Getty Images)
Propozycję zagrania Madonny otrzymała Julia Garner. (Fot. Theo Wargo/Getty Images)
Wszystko jest już jasne. Propozycję zagrania Madonny w nadchodzącym filmie biograficznym otrzymała Julia Garner – 28-letnia aktorka znana z seriali „Ozark” i „Kim jest Anna?”.

„Uderzające podobieństwo do Madonny – jest, niekwestionowany talent aktorski – również, warunki głosowe i umiejętności muzyczne – tego jeszcze nie wiemy, ale jako Britney Spears i Gwen Stefani w programie Jimmy’ego Fallona zrobiła piorunujące wrażenie” – pisaliśmy kilka miesięcy temu, wskazując ją jako naszą ulubioną kandydatkę do roli Królowej Popu. Nasze przewidywania okazały się słuszne. Propozycję zagrania Madonny otrzymała 28-letnia Julia Garner. Amerykańska aktorka znana jest głównie z roli Ruth Langmore w dramacie kryminalnym „Ozark”, a ostatnio wystąpiła również w opartym na faktach serialu „Kim jest Anna?”, gdzie wcieliła się w oszustkę z Instagrama – Annę Delvey. Aby zdobyć angaż, musiała wykazać się nie tylko aktorsko, ale również wokalnie i tanecznie. Po drodze pokonała m.in. Florence Pugh („Małe kobietki”, „Midsommar. W biały dzień”) i Sydney Sweeney („Euforia”).

Filmowa biografia Madonny – wszystko, co wiemy do tej pory

Film o Królowej Popu ma szansę przyciągnąć do kin ogromną publiczność, a jego premiera będzie z pewnością dużym wydarzeniem medialnym. Gdy dodamy do tego fakt, że filmowe biografie muzyczne cieszą się ostatnio sporą popularnością (patrz: „Bohemian Rhapsody” i „Rocketman”), to sukces produkcji jest wręcz nieunikniony. Reżyserką oraz współautorką scenariusza jest… sama Madonna, bo – jak przyznała w rozmowie z Jimmym Fallonem – nikt nie jest w stanie opowiedzieć jej historii tak dobrze jak ona sama. „Chcę opowiedzieć o niesamowitej podróży, w jaką zabrało mnie życie jako artystkę, muzyka, tancerkę – istotę ludzką próbującą utorować sobie drogę w tym świecie” – napisała Królowa Popu w oficjalnym oświadczeniu. Szczegóły dotyczące fabuły nie są jeszcze znane, jednak wszystko wskazuje na to, że film przedstawi życie i karierę artystki – poczynając od jej pierwszych dni w Nowym Jorku, kończąc na przełomowej trasie koncertowej Blond Ambition z 1990 roku. Projekt finansuje wytwórnia Universal, a produkcją zajmuje się Amy Pascal (seria „Spider-Man”, „Małe kobietki”).

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze