fbpx

Jennifer Aniston zaręczyła się z Justinem Theroux

Jennifer Aniston zaręczyła się z Justinem Theroux
Flickr.com, fot. Angela George at http://flickr.com/photos/sharongraphics/

Amerykańska aktorka, znana z kultowego serialu „Przyjaciele”, zaręczyła się z aktorem Justinem Theroux.
Jennifer Aniston nazywana jest „American sweetheart”, głównie dlatego, że zwykle gra w komediach romantycznych (ostatnio „Kobiety pragną bardziej”, „Szefowie wrogowie”, „Dorwać byłą”), ale w amerykańskich sercach zaistniała jako słodka Rachel z „Przyjaciół”.

Cały naród życzył jej jak najlepiej gdy brała ślub z bożyszczem kobiet, Bradem Pittem i trzymał za nią kciuki, gdy hollywoodzki aktor rzucił ją dla „pożeraczki męskich serc”, Angeliny Jolie. Od tamtej pory, a minęło już 7 lat, media kibicowały Jennifer w jej poszukiwaniach odpowiedniego partnera. Przyczepiona jej łatka „porzuconej” nie wpłynęła negatywnie na jej karierę aktorską – wręcz przeciwnie. Jennifer zaczęła dostawać coraz więcej propozycji, choć trudno nazwać ją aktorką – intelektualistką.

Gdy w zeszłym roku gruchnęła wiadomość, że Jennifer spotyka się z rozchwytywanym obecnie Justinem Theroux, paparazzi śledzili każdy ich krok. Teraz wiadomo, że romans zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu: rzecznik Aniston potwierdził zaręczyny aktorki, choć nie mówił nic o ślubie. Podobno para chce go wziąć w Grecji skąd pochodzi Jennifer. Tymczasem przyszły rok zapowiada się niezwykle pozytywnie dla Jennifer – do amerykańskich kin ma wejść aż 5 tytułów z jej udziałem. Dobra passa trwa, oby tak dalej.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze