„Premiera książki Stulecie Winnych. Opowiadania Ałbeny Grabowskiej już za tydzień!

Losy bohaterów osadzone w realiach dwudziestego wieku, opisane przez jedną z najlepszych polskich pisarek Ałbenę Grabowską, skradły już serca tysięcy czytelników a saga Stulecie Winnych znalazła się na listach bestsellerów. Wiosną 2019 roku będzie można śledzić losy bohaterów sagi w serialu telewizyjnym.

 

Opowiadania o losach bohaterów bestsellerowej trylogii Stulecie Winnych. W jednym z nich przeczytamy o dramatycznym przebiegu Wigilii w 1943 roku, w kolejnym poznamy losy Kazimierza, męża Ani, które doprowadziły go na szczyt warszawskiego półświatka. Co więcej, jedna z historii opisanych w książce, wydarzyła się naprawdę.

 

Książka jest doskonałym pomysłem dla wszystkich miłośników trylogii, a także każdego kto spotka bohaterów po raz pierwszy.

 

Ponadto pierwszy tom Stulecia Winnych doczekał się ekranizacji – serial na motywach powieści, produkcji Endemol Shine Polska będzie emitowany w Telewizji Polskiej wiosną 2019. Wydawnictwo zwierciadło zaprasza w podróż do frapującego świata Winnych.

 

Książki można kupić na stronach:

Stulecie Winnych tomy I-III: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/stulecie-winnych-saga-%E2%80%93-pakiet.html

 

 

 

 

 

 

Stulecie Winnych. Opowiadania: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/stulecie-winnych-opowiadania.html oraz w innych dobrych księgarniach.