1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Wenus w Skorpionie - niebezpieczna uwodzicielka

Wenus w Skorpionie - niebezpieczna uwodzicielka

123rf
Kobieta mroczna, ucieleśnienie grzechu. Intensywna, namiętna, atrakcyjna seksualnie. Rozkoszuje się perwersjami, wszelkim tabu oraz trzymaniem kontroli. Nad mężczyzną, pieniędzmi, rzeczywistością.

Odcień kobiecości: Połączenie kobiecości planety Wenus z intensywnością natury Skorpiona daje tajemniczą namiętną uwodzicielkę. Z ostrą heavy metalową nutą, a w każdym razie z jakimś mrocznym elementem. Jest ona dumna i ponętna, spragniona głębokich emocjonalnych oraz fizycznych doznań. Jej życie uczuciowe nie jest grzeczne bądź harmonijne. To archetypowa kochanka, jednak nie żaden milusi koteczek, który dostosuje się do okoliczności lub cudzych preferencji. Wenus w Skorpionie potrafi być niebezpieczna. Zazdrosna mistrzyni zemsty, która zada celny cios, kiedy kochanek nie spełni jej oczekiwań. A są one wygórowane, bo ona ma chęć zaanektować go całkowicie. Nie można jej odmówić uroku, któremu trudno się oprzeć. Wenus w Skorpionie działa silnie pociągająco na płeć przeciwną. Nie sposób jej nie zauważyć, bo zwykle wyróżnia się czymś prowokacyjnym, nawet jeśli miałby to być uwodzący błysk w oku. Jest perwersyjna, kocha urok tego, co piękne w swoim okropieństwie. Potrafi posunąć się do sadyzmu i zręcznego manipulowania. Broń, którą zręcznie włada, jest seks. Zysk może jej przynieść zajęcie związane z uciechami ciała (SPA chociażby) lub praca, w której zgłębia się jakieś tajemnice oraz cokolwiek lub kogokolwiek kontroluje.

Jak jest w miłości Wenus w Skorpionie: Relacje mają zapewnić jej emocjonalną głębię, intensywność i potencjał do transformacji. Wenus w Skorpionie jest zawsze obsesyjna. Nie ma w sobie nic z powierzchowności, interesuje ją tylko namiętny związek. Nie kusi otwarcie tylko wabi seksualnym magnetyzmem. Sprawia wrażenie tajemniczej, hipnotyzuje, nie robiąc żadnych gwałtownych ruchów. Nie musi. Bez wysiłku prześwietla przyszłego kochanka, bo jest niczym rentgen ludzkich dusz. A kiedy on jest już w jej ramionach, patrzy w twarz kobiecie niebezpiecznej. Ona pragnie posiąść jego każdą myśl, czuć każde drgnienie jego serca. Skorpion należy do uczuciowego znaku wody, ale o jakości stałej, więc w grę wchodzi trwała miłość z certyfikatem własności. Czyli kochanie na zabój. Dlatego nie istnieje opcja, żeby zdrada czy upokorzenie były wybaczone. Wenus w Skorpionie jest obsesyjnie zaborcza, to kobieta bardzo, bardzo zazdrosna. Zaangażowanie partnera oraz jego lojalność mają być niezachwiane. Bez żadnych skrupułów będzie sprawdzać jego kieszenie, telefon, e-mailową skrzynkę oraz wąchać czy jego koszula nie pachnie damskimi perfumami. Wenus w Skorpionie nie lubi tracić tego, do czego tak mocno się przywiązała. Gdy zostanie do tego zmuszona, potrafi nienawidzić z taką samą mocą jak kochała.

Intensywne emocje tak naprawdę skrywają jej dużą wrażliwość i podatność na zranienia. W związkach doświadcza często mrocznego wzorca kontroli i uległości, przemocy i poczucia bezsilności. Walczy, by usidlić partnera, posiąść jego duszę i ciało. Po co? Żeby nie zostać porzuconą i znieważoną. Dlatego chce się połączyć z mężczyzną totalnie, nieodwołalnie. Kiedy on nie odpowiada z równą intensywnością, Wenus w Skorpionie może osunąć się na dno rozpaczy lub perfidnie zacząć manipulować, żeby zagłębił się w relację na jej warunkach. Jeśli on pozytywnie odpowie na jej nieco kompulsyjną, łapczywą miłość, zostanie wierna i kochająca, gotowa ryzykować za niego życiem. Nie zawsze jawnie okazuje swoje uczucia, bywa że je tłumi, na czas jakiś chowając się za maską obojętności. Są one jednak tak silne, że wybuchają nagle, gorące niczym wulkaniczna lawa. Letnia miłość, platoniczna i romantyczna, nie jest w jej stylu. To raczej odmiana pikantna z dużą dawką seksu. Z Wenus w Skorpionie masz gwarancję ekstazy. Uwielbia ona nieodwołalnie posiąść kochanka po czym słodko skapitulować. Chce poznać ból rozkoszy, zgłębić tajemnicę balansowania na granicy cierpienia i przyjemności. Uzależnia seksualnie i sama bywa od łóżkowych rozkoszy uzależniona. W związku tej Wenus pojawia się zazwyczaj zdrada lub przynajmniej jej cień w przypadku chorobliwych podejrzeń. Jej głęboka zazdrość kreuje rzeczywistość rodem z thillerów erotycznych. Ona sama zresztą ma skłonności do tajnych mrocznych romansów, które stają się ujściem jej seksualnych żądzy.

Jasne strony (przy harmonijnych aspektach planety): fascynujący erotyzm, intensywna zmysłowość, namiętność, miłosny czar, oddanie.

Ciemne strony (przy nieharmonijnych aspektach planety): chciwość, często obsesyjna kontrola, zazdrość, pamiętliwość, mściwość, rozpustność, nadmierne żądze seksualne, lęk o finanse, lęk przed stratą. Pozycja Wenus w tym znaku jest słaba, bo planeta znajduje się w Skorpionie na wygnaniu, czyli jej dobrodziejstwa dla właściciela horoskopu są ograniczone.

Kierunek rozwoju osobistego w relacjach: Zaprzestanie obsesyjnej kontroli nad partnerem, praca wewnętrzna nad uzależnieniami psychicznymi i seksualnymi.

INNE WENUS: Wenus w Baranie, Wenus w Byku, Wenus w Bliźniętach, Wenus w Raku, Wenus w Lwie, Wenus w Pannie, Wenus w Wadze, Wenus w Strzelcu, Wenus w Koziorożcu, Wenus w Wodniku, Wenus w Rybach. WENUS jest jedną z 10 planet, które znajdują się w horoskopie urodzeniowym. Jest planetą miłości, rozkoszy i obfitości. Wenus to Anima, czyli nasz kobiecy pierwiastek. Od niej zależy to, w jakie wchodzimy relacje, jak się w nich czujemy i czego w nich doświadczamy. Zabarwia naszą wrażliwość i sposób, w jaki wyrażamy uczucia. To ona w dużym stopniu decyduje o naszej mocy tworzenia i kreatywności, wpływa na to, jaki jest nasz naturalny i najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy. Określa zdolności artystyczne i poczucie estetyki lub ich brak. Jej siłą uwarunkowana jest umiejętność przyjmowania dobrodziejstw życia i cieszenia się przyjemnościami. Jesteś taką kobietą, jaką masz Wenus i tak odbierają cię mężczyźni. W horoskopie mężczyzny Wenus wskazuje na jego ideał kobiety i to, jak on potrafi kochać. Znak, w jakim jest Wenus, to tylko część prawdy o niej. Oddziałuje ona w zależności od aspektów, które tworzy z innymi planetami a także umiejscowienia w jednym z 12 domów astrologicznych, które nadają jej specyficzny odcień.

Chcesz dowiedzieć się, jaka jest Twoja Wenus?

- Potrzebujesz tej wiedzy, żeby lepiej zrozumieć siebie, głębiej poczuć swoją kobiecość? - Pragniesz odkryć przyczynę tego, że Twoje relacje układają się tak, a nie inaczej? - Ciekawi się, jak oddziałujesz na mężczyzn i co możesz zrobić, żeby być tego bardziej świadoma? - Może chciałabyś umieć wpłynąć na to, żeby relacje przynosiły Ci więcej szczęścia? - Chcesz uzyskać podpowiedź od Wenus, jak zaprosić do Twojego życia więcej obfitości i kreatywności?

Spotkaj się ze swoją Wenus i 9 innymi planetami na sesji astrologicznej. Jak się zapisać –

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze