1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Mars w Baranie - bóg wojny

fot. 123rf
Zobacz galerię 5 Zdjęć
Jest niczym pędzący wóz strażacki - nie sposób nie zwrócić na niego uwagi. Trudno go prześcignąć, pokonać, zniechęcić. Mistrz przekory, niecierpliwości, samowoli. A w łóżku? Bezpardonowy ognisty zdobywca.

Mars umiejscowiony w Baranie w horoskopie kobiety zdradza, że marzy ona o wojowniku. Mało! To musi być sam bóg wojny. Męski Mars i męski Baran współpracują znakomicie, więc masz silny męski pierwiastek. Twój Animus, czyli wewnętrzny mężczyzna, w sposób naturalny chce przyciągnąć do siebie kogoś, kto nie ma ograniczeń w ujawnianiu wybuchowej energii życiowej, fizycznej siły, seksualnego popędu.

Czego pragniesz? Zostać zdobytą szturmem, bezpardonowo porwaną, oszołomioną jego pewnością siebie. Nie zwróci twojej uwagi ani nie podnieci cię mężczyzna delikatny i wypłakujący ci się w rękaw. Sama masz ognisty temperament i subtelnego kolesia zmieciesz z powierzchni ziemi. Potrzebujesz odważnego konkurenta, kogoś, z kim możesz rywalizować i ćwiczyć się w spontaniczności. Przeżywać niebezpieczne przygody i siłować na rękę. Twój męski ideał kocha dreszczyk pościgu i zapach bitwy. Decyzje podejmuje impulsywnie, jest bowiem niezmiernie dynamiczny i samowolny. To charyzmatyczny lider, który doskonale potrafi pobudzać otoczenie do działania. Wystarczy, że spojrzy wzrokiem pełnym ognia i już zaraża inicjatywą. To urodzony przywódca. Im trudniejsze zadanie, tym on jest szczęśliwszy, im bardziej nieosiągalny cel, tym bardziej on jest zmotywowany. Chcesz podziwiać go za odwagę i skłonność do podejmowania ryzyka. Nie będzie przeszkadzał ci jego upór ani kierowanie się w życiu instynktem myśliwego. Chcesz mieć faceta z sukcesem na koncie. Takiego, który świetnie radzi sobie w biznesie oraz na boisku piłkarskim. Aktywnego i nieco popędliwego. Znajdziesz w sobie wiele uwielbienia dla jego potrzeby zwyciężania. Jesteś skłonna polubić jego bezpośredniość i maksymalną koncentrację na zadaniu. Bo kiedy on czegoś chce, jest to jedyna rzecz, która się liczy. Jeżeli będzie chciał ciebie, zrobi wszystko, żeby jak najszybciej cię podbić. A ty będziesz zachwycona tym barbarzyńcą.

Gorący temperament to coś, czego wymagasz od mężczyzny. Bukiet czerwonych róż? Tak, jeśli nie zdążysz włożyć ich do wazonu w drodze do sypialni. Sama nie preferujesz wstępnych gierek, więc jest zrozumiałe, że nie oczekujesz ich od idealnego kochanka. Denerwują cię podstępne manipulacje i skomplikowane strategie podboju. Podobnie jak pasywność i uległość. Dlatego dobrze poczujesz się przy mężczyźnie, który będzie jasno pokazywał, co ma na myśli. Chociaż na myślenie przy kimś takim nie ma za dużo czasu. Liczy się bowiem akcja. On, nie pytając cię o zdanie, przejdzie do konkretów. Entuzjastycznie, błyskawicznie i z przytupem. Twoje serce podbije krewki kochanek, niebezpieczny macho, spontaniczny zawadiaka. Przyznaj, że w miłości i w życiu lubisz dawkę brutalności.

Znani mężczyźni z Marsem w Baranie: Russell Crowe, Clint Eastwood, Prince, Paul Newman, Markiz de Sade.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Byku, Mars w Bliźniętach, Mars w Raku, Mars w Lwie, Mars w Pannie, Mars w Wadze, Mars w Skorpionie, Mars w Strzelcu, Mars w Koziorożcu, Mars w Wodniku, Mars w Rybach.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

 

 

 

Przeczytaj też artykuły o WENUS

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze