1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Mars w Raku - emocjonalny domator

123rf
Mężczyzna bardziej księżycowy niż marsowy. Czuły, emocjonalny, opiekuńczy. Miękki. Ważna jest dla niego rodzina i dom. Zazwyczaj niekonfrontacyjny, w obronie swoich wartości, robi się niebezpiecznie agresywny.

Mars w Raku w horoskopie kobiety pokazuje jej tęsknotę za mężczyzną uczuciowym. Kobiecym, rodzinnym, oddanym. Jeśli masz Marsa w tym znaku, pragniesz partnera mającego kontakt z uczuciami. Wrażliwego i takiego, który potrafi tą wrażliwość okazywać. Marzysz, żeby twój ideał przywitał cię z otwartymi ramionami, kiedy wracasz do domu po pracy, przytulił a potem podał talerz gorącej zupy. Zapewnił emocjonalne bezpieczeństwo i ciepły dom.

Czego pragniesz? Mężczyzny, który kieruje się głębokim instynktem samozachowawczym oraz intuicją. Nieśmiałego, zadumanego, nieco tajemniczego. Miłego i łagodnego. Ma mieć maniery dżentelmena i być tradycyjnie rycerski. Wcale nie marzysz o gniewnym macho, sportowcu czy zdobywcy himalajskich szczytów. On nie musi konkurować i zwyciężać, by zdobyć twoje uznanie. Nie czułabyś się przy kimś takim komfortowo. Potrzebujesz opiekuna. Czułego i wytrwałego w bronieniu waszego domowego ogniska i jego rytuałów. Marzysz o mężczyźnie, który byłby dla ciebie trochę jak dobry wyrozumiały ojciec. Widzisz go w domu. W swoich wizjach tworzycie razem ciepłą rodzinną atmosferę, a ty czujesz się jak jego ukochana córeczka.

Masz w sobie wiele biernej agresji, nie jesteś konfrontacyjna, bywasz kapryśna i masz zmienne nastroje. Dlatego idealny dla ciebie mężczyzna powinien mieć dar kojenia twoich emocji i podświadomych lęków. Działasz pod wpływem tych uczuć, więc korzystnie by było, gdyby twój życiowy partner wpływał na ciebie jak relaksacyjna muzyka. Lubisz sięgać do przeszłości, korzeni, masz skłonność do roztrząsania dawnych żali, więc dobrze by było, gdyby on też to lubił. Mężczyzna z twoich snów ma ci pomagać i cię chronić oraz podchodzić do miłości poważnie. Ty wiele bierzesz sobie do serca i jesteś nieco lękliwa, więc on nie może z tobą prowadzić niebezpiecznych gierek. Raczej zaspokajać twoje emocjonalne potrzeby, które doskonale będzie wyczuwał. Ma być poza tym obdarzony wyobraźnią i marzycielski. I przede wszystkim empatyczny, w jego horoskopie szukaj żywiołu wody, która pozytywnie wpłynie na twoją stłumioną złość. Co jeszcze? Idealny dla ciebie mężczyzna powinien umieć romansować.

W sferze seksualnej na początku bywasz nieśmiała, więc idealny kochanek powinien cię delikatnie zachęcić do intymnego otwarcia się. Marzysz o mężczyźnie czułym i romantycznym w łóżku, ale również namiętnym i nieco impulsywnym. Takim, któremu w bezpiecznych warunkach można się bezwarunkowo oddać. W twoim fantazjach on przytula cię i głaszcze, ale jednocześnie nie jest mu obca bardziej wyrafinowana sztuka ars amandi. Oczekujesz, że intuicyjnie będzie wyczuwał twoje seksualne pragnienia. Czyli? Wytworna kolacja przed pójściem do łóżka potem wspólna kąpiel, a wszystko to przy blasku świec, aż w końcu znajdujesz płatki czerwonych róż rozrzucone na kołdrze.

Znani mężczyźni z Marsem w Raku: Pablo Picasso, Wolfgang Amadeus Mozart, William Shakespeare, Robin Williams, Al Capone.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Baranie, Mars w Byku, Mars w Bliźniętach, Mars w Lwie, Mars w Pannie, Mars w Wadze, Mars w Skorpionie, Mars w Strzelcu, Mars w Koziorożcu, Mars w Wodniku, Mars w Rybach.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

Przeczytaj też artykuły o WENUS

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze