1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Mars w Rybach - rozmarzony artysta

Mars w Rybach - rozmarzony artysta

123rf
123rf
Jego kobiecy pierwiastek widać na pierwszy rzut oka. Wydaje się taki empatyczny i bezbronny. Jest niejednoznaczny, tajemniczy i trochę nie z tego świata. Uwodzi aurą artyzmu, działa jak narkotyk. Pasuje do niego tantra.

Mars w połączeniu z Rybami daje mieszany program. Mars to bojownik, to jest to, co nas kręci, to nasze ambicje, coś, co każe wstawać nam z łóżka każdego ranka. Jest męski, gorący, suchy, bezpośredni. A Ryby? Ryby są żeńskie, zimne, mokre, pokrętne. To mgła. Fantazje, niejasność, uczuciowość, urojenia. To coś wymyślonego, coś, co nie jest tym, czym się wydaje.

Czego pragniesz? Twoją siłą są marzenia, zmysłowość, tajemnica. A także tajne romanse. Jako właścicielka Marsa w Rybach o miłości przede wszystkim śnisz. A mężczyzna z twoich snów jest iluzją i afrodyzjakiem, o którym wiesz tylko ty. A tutaj, na ziemi, masz słabość do mężczyzn wrażliwych i delikatnych, długowłosych romantycznych muzyków, różnych typków z gitarami, marzycieli, utopistów. Miewasz z nimi romanse i przejawiasz skłonność, żeby wspomóc ich dobrym słowem oraz groszem. W twoich oczach właśnie miękkość czyni mężczyznę silnym.

Miłość i seks mają dla ciebie wymiar przede wszystkim duchowy. Gdy kochasz, jesteś jak w transie, ma być romantycznie i nierzeczywiście. I nieprzewidywalnie. Mars w Rybach pozbawia cię źródła stałej energii, jesteś niezdecydowana, czasem tracisz skuteczność, czasem wybuchasz stłumionymi emocjami, ale niewiele z tego wynika. Twoja agresja jest bierna. Taki jest twój Animus i takiego mężczyzny szukasz. Skoro twój wewnętrzny GPS jest niewiarygodny, nie wiesz czego do końca chcesz. Dlatego twoje miłości są często niespełnione. Bo okazuje się, że on, ten wyśniony gitarzysta, zbyt wiele pali marihuany a uwrażliwionemu na ból świata poecie brak środków do życia. Sama niekoniecznie też jesteś zaradna, możesz być za to żoną całkiem zaradnego męża. Jednak w twoim sercu gościć będą goście nie z tego świata materialnego. Jeśli odważysz się pójść na marzeniami, będziesz próbować ratować jakiś artystyczny talent, czyjeś uduchowione wizje i będzie ci z tym dobrze. Będąc wierną sobie, ulegniesz mężczyźnie pacyfistycznemu, żadnemu macho czy bojownikowi. Nie musi on mieć specjalnie silnej woli ani ambicji finansowych. Byle był romantyczny, troskliwy, życzliwy, odjechany, miał intuicję, wiele marzeń, skłonności do mistycyzmu bądź artyzmu, najchętniej muzyki. Ma głęboko czuć, mieć twórczą wyobraźnię, ma być zmysłowy i niecodzienny. Nieco nierealny i senny.

Namiętnie, romantycznie, narkotycznie. Tak lubisz, żeby było w sypialni. Potrzebujesz kochanka empatycznego, zmysłowego, o silnych seksualnych potrzebach. Zachwyci cię, jeśli będzie znał się na seksie tantrycznym i seksualną sferę życia będzie traktował jako trampolinę do wyższego wymiaru. Nie oburzysz się, gdy waszym miłosnym igraszkom będzie towarzyszyć butelka wina bądź szampana. Będziesz uszczęśliwiona, gdy będzie nieziemsko.

Znani mężczyźni z Marsem w Rybach: Che Guevara, Vincent Van Gogh, Michał Anioł, Tom Hanks, Bob Dylan, David Beckham, Miles Davis, Sokrates.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Baranie, Mars w Byku, Mars w Bliźniętach, Mars w Raku, Mars w Lwie, Mars w Pannie, Mars w Wadze, Mars w Skorpionie, Mars w Strzelcu, Mars w Koziorożcu, Mars w Wodniku.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

Przeczytaj też artykuły o WENUS

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze