1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Family Yoga Festival 2018

Zobacz galerię 5 Zdjęć
Serdecznie zapraszamy na trzy dni warsztatów, inspirujących spotkań, dyskusji, muzyki i zabawy. Festiwal jest znakomitą okazją do zapoznania się z różnymi stylami jogi i kulturą Indii. Rozpocznijcie wakacyjny sezon na łonie natury, wśród przepięknej zieleni i ludzi, których łączy pasja do jogi. Codzienne zmagania na macie zakończą koncerty i beach party. Na naszej scenie wystąpi zespół Mikromusic i specjalnie zaproszona gwiazda – Reni Jusis.

29 czerwca – 1 lipca 2018

Family Yoga Festival to impreza dedykowana wszystkim miłośnikom jogi, którzy chcieliby spróbować poszczególnych styli jogi, wywodzących się z różnych tradycji. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, praktykujących jogę od lat. Zapraszamy dorosłych, młodzież, ale też całe rodziny z dziećmi.

W ramach Festiwalu zostanie zorganizowana specjalna STREFA DLA DZIECI, w której będą odbywać się zajęcia jogi i medytacji dla najmłodszych. Na naszych milusińskich czekają gry, zabawy oraz inne niespodzianki. Na festiwalu nie zabraknie targu z ekologicznym jedzeniem, naturalnymi kosmetykami i książkami o życiu w zgodzie z naturą.

W programie Festiwalu:

- ponad 30 różnych warsztatów jogi i medytacji (m.in. hatha joga, ashtanga joga, vinyasa flow joga, joga kundalini, aerial joga, joga twarzy i joga hormonalna);

- spotkania z ekspertami z dziedziny urody, zdrowego odżywiania, rozwoju osobistego i holistycznego podejścia do życia;

- specjalny program dla dzieci (zajęcia jogi i medytacji dla najmłodszych, gry, zabawy oraz inne niespodzianki);

- jarmark ekologiczny;

- beach party do białego rana;

- koncert zespołu MIKROMUSIC ACOUSTIC TRIO i RENI JUSIS.

Miejsce

Festiwal odbędzie się na terenach należących do Pałacu Sulisław, XVII-wiecznego obiektu, położonego w połowie drogi pomiędzy Wrocławiem a Opolem w malowniczym i zacisznym rejonie Opolszczyzny, z dala od miejskiego zgiełku.

Pałac Sulisław to również hotel, w którym zapewniona będzie baza noclegowa w trakcie trwania Festiwalu, a także możliwość skorzystania ze spa i zabiegów ajurwedyjskich.

Na terenie obiektu zorganizowane zostanie pole namiotowe dla gości, którzy preferują ekonomiczną formę zakwaterowania.

Zabierz ze sobą rodzinę, zainspiruj się i podziel radością ze światem!

Więcej na informacji na stronie:

DO ZOBACZENIA NA MACIE!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze