1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Portret astrologiczny - urodzeni w niedzielę

Portret astrologiczny - urodzeni w niedzielę

Według starożytnej astrologii urodzonym w niedzielę patronuje Słońce. (Fot. iStock)
Według starożytnej astrologii urodzonym w niedzielę patronuje Słońce. (Fot. iStock)
Według starożytnej astrologii wywodzącej się z Mezopotamii dzień twojego urodzenia ma duży wpływ na charakter. Niedzielą rządzi Słońce, które obdarza swoich podopiecznych szczególnym blaskiem. 

Po pierwsze należy obalić powszechnie obowiązujący mit - urodzeni w niedzielę wcale nie są leniwi, przynajmniej według astrologii. Słońce daje im ogromną energię, silną wolę i upór w dążeniu do celów, a ich życie obdarza blaskiem. Urodzeni w niedzielę są więc kreatywni, optymistyczni, kochają ruch i jeśli już się czegoś podejmują, to bardzo ciężko ich zatrzymać. Są również niezwykle pewni siebie, kochają towarzystwo i lubią być w centrum uwagi. Cechuje ich odwaga i silny charakter, dzięki któremu świetnie sprawdzają się na wysokich stanowiskach, są jednak bardzo wymagający, konsekwentni i ambitni, często aż nadto. Dążą do bycia sławnym i posiadania dużych pieniędzy, jednak zawsze uczciwie, zgodnie z własnym sumieniem i z poszanowaniem innych ludzi.

Urodzeni w niedzielę nie lubią zwyczajności, monotonii i rutyny, dlatego ich partner nie może być nudny i mieć słabego charakteru. Jednocześnie jednak musi być ich największym wielbicielem. Te wysokie wymagania są przyczyną tego, że ciężko znaleźć im drugą połówkę, jednak gdy już się zakochają, oddają się miłości do reszty.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze