1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Wenus w znaku Strzelca: dobra passa w interesach, miłosnych podbojach i podróżach

Wenus w znaku Strzelca: dobra passa w interesach, miłosnych podbojach i podróżach

Wejście Wenus w znak Strzelca: 8 października – 5 listopada 2021 r. (Fot. iStock)
Od kilku dni Wenus jest w znaku Strzelca. Po prawie miesięcznym pobycie w mrocznej „orbicie” Skorpiona. Co to dla nas oznacza? Poczujemy więcej werwy do życia i… wydawania pieniędzy. Przeznaczmy je na podróże i poszerzanie horyzontów. Ta passa potrwa do 5 listopada 2021.

Ogólna energia: Wenus – planeta miłości, przyjemności, obfitości w Strzelcu nabiera wigoru. Pragnie czerpać z życia garściami i przeżywać przygody. Ten jej nieokiełznany temperament udzieli się i nam. Strzelec jest znakiem jowiszowym, więc lubi rozmach i przepych, i zawsze sięga wyżej. Znosi ograniczenia, które mamy w umyśle, i zachęca, by realizować to, co pozornie wydaje się nieosiągalne. Wenus w Strzelcu przyniesie optymizm, wspaniałomyślność, hojność, więcej tolerancji i poczucia humoru. Skłoni do szczerości (czasem do bólu), otwartości, rozmowności, ale też lekkomyślności i niecierpliwości. Sprawi, że początek jesieni wykorzystamy, biegając po parkach i lasach albo wybierzemy się w daleką podróż. Zapragniemy żyć z pasją i na maksa, poświęcając się jakiejś wzniosłej idei. Nabierzemy chęci, żeby poszerzać horyzonty intelektualne, poznać odległą kulturę, wyjrzeć za swój płot nie tylko, żeby pogawędzić z sąsiadem.

Relacje: W tej sferze Wenus w Strzelcu gwarantuje, że nie będziemy się nudzić. Wenus jest z natury ognista, więc zachęci nas do romansów, przygodnych znajomości, ale też odgrywania różnych dramatów (jeśli ktoś przejawia do nich tendencje). Zapowiada się aura dobra dla krótkiego poruszenia serca i wygłupów. Szansa na stały związek? Tak, jeśli znajdzie się w nim miejsce na zabawę, wolność, brak stałych zobowiązań i przyzwolenie na zmienność uczuć. Trzeba uważać na szumne obietnice bez pokrycia i wsłuchać się w głos, który mówi: „Czy może być aż tak pięknie?”. Może, ale nie na zawsze. Czas, kiedy Wenus znajduje się w Strzelcu, jest dobry na to, żeby przeżywać ekscytacje, wyruszyć z osobą bliską sercu na koniec świata albo chociaż rozłożyć na łące koc piknikowy bądź założyć fundację. Aura sprzyja również, by nie przejmować się konwenansami, a oddawać namiętnościom i cieszyć chwilą we dwoje na randkach i imprezach do rana.Pieniądze: Jowisz, patron Strzelca, planeta bogactwa, jest nazywany wielkim szczęściem, a Wenus – małym szczęściem. A zatem tranzyt Wenus przez Strzelca musi być czasem sprzyjającym zarabianiu i wydawaniu. Możemy ubić jakiś intratny interes, zrealizować śmiałe biznesowe czy naukowe plany, nawiązać zawodowe kontakty z zagranicą, wreszcie – pójść na całość. Jest szansa, żeby pojawiły się nowe możliwości i odwaga, żeby z nich korzystać. Gdy Wenus przemierza znak Strzelca, warto sprawdzić, na ile potrafimy przyjmować i czy nie lękamy się obfitości materialnej. Bo to wcale nie jest takie oczywiste. Jednych ta zuchwała Wenus będzie namawiać do szaleństw i życia ponad stan, a innych przestraszy rozmachem nowych szans. Najlepiej czujnie przyglądać się, co nowego i fajnego się pojawia, by wskoczyć na odpowiednią falę, która wyniesie nas tam, gdzie nas jeszcze nie było, a gdzie chcielibyśmy się znaleźć. Tak się stanie, pod warunkiem że – jak każdy Strzelec – uwierzymy w swoją szczęśliwą gwiazdę i złapiemy życie za rogi.

Więcej o astrologii: sesjeastrologia.com

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze