1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Design 2012 - Design from Wielkopolska w Mediolanie

Design 2012 - Design from Wielkopolska w Mediolanie

Design 2012 i najnowsze trendy wnętrzarskie podczas tygodnia wzornictwa w Mediolanie. W programie także wystawa „Polish Design. Design from Wielkopolska".

Mediolańska impreza to największe wydarzenie związane z wyposażeniem wnętrz na świecie. To nie tylko przegląd tego, co oferuje design 2012, ale też prezentacja aktualnych trendów.  Tegoroczna edycja Salone Internazionale del Mobile jest okazją do promocji polskiego wzornictwa, licznie reprezentowanego w stolicy Lombardii.

Specjalną ekspozycję przyszykowała Wielkopolska. Wystawa „Polish Design. Design From Wielkopolska" potrwa do 22 kwietnia w prestiżowym Temporary Muzeum For New Design. Oficjalnym organizatorem prezentacji jest Wielkopolski Urząd Marszałkowski, a dyrektorem artystycznym projektantka Dorota Koziara. Przygotowania trwały od kilku lat. Wśród uczestników są marki związane z regionem, m.in. Noti, Porcelana Chodzież, Coccodrillo, Marmorin, a także uczelnie i centra designu ASP, School of Form oraz Concordia Design, która specjalnie na tę okazje przygotowała krotki film promujący działalność ośrodka.

http://www.youtube.com/watch?v=K09s6k64f-A&feature=player_embedded

 

 

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze