1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Autorskie apartamenty pokazowe Cosmopolitan Twarda 2/4

Zobacz galerię 6 Zdjęć
Apartamenty pokazowe zaprojektowali Gosia Baczyńska, projektantka mody; Zbyszek Bartman, czołowy siatkarz polskiej reprezentacji oraz Jacek Żakowski, dziennikarz i publicysta.

Cosmopolitan Twarda 2/4 to unikalny budynek mieszkalny – wieżowiec w centrum Warszawy, idealny dla ludzi ceniących życie w sercu miasta i dobrą architekturę. Rewelacyjny panoramiczny widok na miasto z każdego apartamentu, wysokie wnętrza, otwieralne okna, eleganckie wykończenie - to tylko niektóre atuty tego budynku. Wśród mebli znajdujących się w apartamentach pokazowych znajdują się m.in. kultowe modele designerskiej marki Moroso w stylistyce popartu, których elegancja przeplata się z awangardą.

Budynek, który ma 160 metrów wysokości, 44 piętra, a na nich 252 komfortowe apartamenty, zaprojektował Helmut Jahn, jeden z najbardziej uznanych światowych architektów. Jest on autorem m.in. siedziby Unii Europejskiej w Brukseli, portu lotniczego w Monachium oraz budynku Sony Center w Berlinie. Jahn otrzymał m.in. nagrodę Królewskiego Brytyjskiego Instytutu Architektów oraz został uznany przez American Institute of Architects za jednego z dziesięciu najbardziej wpływowych żyjących amerykańskich architektów.

 

 Mieszkania urządzone pod klucz, gotowe w pierwszym kwartale 2014 r., wykończone są przy użyciu najwyższej jakości materiałów i wyposażone w najnowszej generacji sprzęt AGD oraz system HMS sterujący m.in. oświetleniem, roletami, ogrzewaniem zgodnie z preferencjami domowników.

Bazując na takich samych materiałach i wyposażeniu, jakie otrzymują w cenie mieszkania wszyscy klienci, Baczyńska, Bartman i Żakowski stworzyli wraz z projektantkami z pracowni de novo unikalne wnętrza, które wyrażają ich osobowość i fascynacje.Apartamenty Cosmopolitan Twarda 2/4 trzeba po prostu zobaczyć.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze