1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop dla Panny na 2023 rok

Horoskop 2023 Panna (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 – Panna, żywioł Ziemi, 24.08–22.09. Życie to poważna sprawa, ale to nie znaczy, że nie możesz się dobrze bawić. W roku 2023 horoskop Panny przypomina: pamiętaj stale o tej mądrości. Musisz znajdować czas dla siebie, na robienie tego, co daje ci przyjemność. Tym sposobem możesz współpracować z Saturnem zamiast zostać przez niego stłamszona.

Siódmego marca ta planeta pomoże ci stworzyć silne i trwałe więzi osobiste i zawodowe, ale dowiesz się również, że niektórzy ludzie żywią do ciebie urazę i zrobią wszystko, aby stanąć na drodze twojego sukcesu i szczęścia. Połowa marca to jeden z ważniejszych okresów tego roku, niezależnie od tego, czy przepełnia cię radość, czy się zastanawiasz, co się właśnie stało. Neptun nadal odbiera ci jasność spojrzenia, więc musisz uważać na osoby, które nie są tym, za kogo się podają, i na projekty, które nie są tym, czym się wydają. Jowisz pomoże finansom, dzięki jego wpływom 16 maja świat się przed tobą otworzy bez względu na to, czy będziesz podróżować, czy poszerzać wiedzę. Rok 2023 Panna może uznać za pouczający w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Miłość i związki

Przechodząc przez strefę relacji, Saturn może pomóc ci nawiązać trwałe więzi i znaleźć tę jedyną osobę lub stanąć na ślubnym kobiercu. Albo wręcz przeciwnie – wystawiać twój związek na próbę, niewykluczone są obie możliwości. W niektórych przypadkach twojego partnera spotkają problemy i będziesz musiała go wspierać. W innych – związek, który od dłuższego czasu się komplikował, dobiegnie końca. Jeśli szukasz miłości, może się wydawać, że nikogo nie ma na horyzoncie, ale to według horoskopu na 2023 dla Panny to okazja, aby skupić się na tym, co lubisz i co cię uszczęśliwia. Jedną z zalet Saturna jest to, że pomaga ci przełamywać stare wzorce. Mogą cię teraz pociągać starsi partnerzy lub osoby mające władzę i wpływy. Wenus będzie czuwać nad tobą w walentynki, dzięki czemu luty to idealny czas na zaręczyny lub ślub, a październik to kolejny miesiąc na spotkanie kogoś wyjątkowego lub wejście w trwały związek.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Panna najchętniej pełni funkcję szarej eminencji, ale to nie znaczy, że nie możesz być gwiazdą przedstawienia. W 2023 roku musisz umieć walczyć o swoje i realizować ambicje w obliczu sprzeciwu ludzi, którzy postrzegają cię jako konkurencję. W tym roku albo Saturn rzuci ci wyzwanie, abyś walczyła o swoje miejsce, albo Neptun nie spełni obietnic. Połowa marca, połowa września i początek grudnia to okresy niejasności i tajemniczych wydarzeń. Do 16 maja bonusem jest obecność Jowisza w strefie finansów. Możesz zawierać umowy z instytucjami finansowymi i partnerami biznesowymi, a także czerpać korzyści z rozliczeń i spadków. Niektóre Panny bardzo dobrze poradzą sobie z kwestiami prawnymi. Nie polegaj zbytnio na osobach i firmach, na które mogłaś liczyć w przeszłości: jeśli jesteś Panną, horoskop w 2023 roku ostrzega, że niektórzy mogą cię zawieść. Może nadszedł czas, abyś rozszerzyła działalność poza dotychczasowe terytorium, zalecana jest praca za granicą lub w międzynarodowym środowisku.

Wskazówki gwiazd

Dawaj przykład. Znasz swoje mocne strony. Czas pokazać innym, kim są. Fortuna sprzyja odważnym i horoskop w 2023 roku dla Panny oznacza przetrwanie najsilniejszych. Wysuwaj się naprzód. Reklamuj swój urok i talent. I nie pozwól, aby słowo „nie” powstrzymało cię przed ponownym spróbowaniem w inny sposób.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze