Letnie trendy w aranżacji wnętrz

Wysokie temperatury i słońce zaglądające przez okno zachęcają do zmian w mieszkaniu.
W tym roku lato kusi orientem, pastelami oraz morzem kwiatów i festiwalem światła.

Pogoda ducha i pastelowa aranżacja

Dekoria.plW rozjaśnionych przestrzeniach czujemy się pewniej oraz mamy więcej energii. Podczas słonecznego lata dobrze podwoić ten efekt i postawić na jasne aranżacje, w których świetnie wypadną pastelowe odcienie różu czy błękitu. Wprowadzają one harmonię i pasują do dodatków niemal w każdym stylu. Można zdecydować się na typowy skandynawski minimalizm ożywiony delikatnie pastelami.

Żółty i zielony w twoim domu

Dekoria.plPołączenie żółtego z zielonym budzi różne skojarzenia – zawsze jednak są one powiązane ze zdrowiem, ruchem i pozytywną energią. Żółty bowiem to słońce, a zieleń – natura, harmonia oraz zaufanie. Właśnie dlatego dobrze wprowadzić je latem do wnętrza. Zwiewne zasłony, kolorowe poduszki oraz efektowny zestaw porcelany – oto sposób na dodanie rumieńców domowej aranżacji, która sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w sypialni czy kuchni. Warto także zwrócić uwagę na koc w odpowiednim kolorze.

Orient w nietypowym wydaniu

dekoria.pl
Aranżacja sypialni to wyzwanie. Wiosną i latem można sobie pozwolić na orientalne inspiracje, które nie muszą być skąpane w nasyconym kolorze pomarańczowym, butelkowej zieleni czy stonowanych brązach. Klucz do sukcesu tkwi w efektownych zdobieniach, wschodnich wzorach przemyconych w bardzo nowoczesnej formie i otoczonych pięknymi, wyrazistymi – a co najważniejsze – modnymi kolorami: niebieskim oraz fuksją. Przykuwającą spojrzenie pościel wprowadzi do wnętrza tajemniczość i nutę romantyczności.