1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Zespół Giulia y los Tellarini zagra w Warszawie

3 lutego w warszawskim klubie Palladium zagra międzynarodowa grupa Giulia y los Tellarini.

W muzyce tego zespołu zakochał się Woody Allen, a zaraz po nim, niemal wszyscy, którzy wybrali się na jego film "Vicky Cristina Barcelona".

Ich muzyka to krajobraz ciepłego śródziemnego morza, sugestywnego chanson, hiszpańskiego tremendismo i meksykańskiej tragedii!

Historia zespołu Giulia y los Tellarini jest przepełniona zbiegami okoliczności i kaprysami przeznaczenia. To właśnie przeznaczenie pcha do Barcelony Giulię - wokalistkę z akordeonem w rękach, gdzie w studiu poznaje muzyków natychmiast zakochujących się w jej głosie i razem z nią tworzących nowy projekt. Ich pierwsza płyta zatytułowana "Eusebio" cieszyła się sporą popularnością także w Polsce.

Szczęśliwym zbiegiem okoliczności materiał muzyczny trafia w ręce Woody Allena, który zachwyca się muzyką zespołu i postanawia wykorzystać ją w filmie "Vicky Cristina Barcelona". Nie dość, że utwór zatytułowany "Barcelona" staje się głównym tematem filmu, to jeszcze pojawia się w nim kolejna piosenka zespołu z tego krążka czyli "La ley del retiro".

Na początku 2012 roku będzie mieć miejsce premiera ich kolejnego krążka zatytułowanego "L'arrabiata". Na tej płycie znajdzie się utwór zatytułowany "Warszawa", do którego klip zespół nakręcił w stolicy Polski.

Więcej informacji o koncercie na stronach 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze