1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Materiał partnera

Gry na Xboxa – najciekawsze propozycje

Fot. materiał partnera
Zbliżająca się premiera nowej konsoli Microsoftu to świetna szansa na uzupełnienie kolekcji tytułów wydanych na poprzednią generację. Już teraz wiele gier można znaleźć w obniżonych cenach, a wraz z premierami nowych tytułów na następnego Xboxa z pewnością pojawią się kolejne okazje.
 1. Czy warto kupować gry pudełkowe na Xbox One?
 2. Najciekawsze propozycje gier na Xboxa
 3. Gdzie kupić tanie gry?

W ciągu kilku ostatnich lat pojawiło się wiele ciekawych gier na konsolę Xbox One. Jeżeli więc do tej pory nie miałeś okazji zagrać w Wiedźmina, GTA V lub Metro Exodus, najwyższa pora to nadrobić.

Czy warto kupować gry pudełkowe na Xbox One?

Zakup nowej gry często wiąże się z koniecznością podjęcia decyzji w kwestii tego, czy ma to być wersja cyfrowa, czy też gra wydana w fizycznej formie. Biorąc pod uwagę ceny obowiązujące w wielu sklepach, dużo lepszym rozwiązaniem są gry pudełkowe. Ich ceny są porównywalne z tymi, które po zakupie trzeba ściągnąć na dysk konsoli, ale za to można je w dowolnym momencie odsprzedaż lub wymienić na inne tytuły. Grę, którą kupiło się w wydaniu pudełkowym, można też łatwo pożyczyć znajomym, czego zazwyczaj nie da się zrobić z tytułem w formie cyfrowej.

Najciekawsze propozycje gier na Xboxa

Zróżnicowana oferta gier wydanych na konsolę firmy Microsoft może utrudnić komuś wybór ciekawego tytułu. W końcu każdego miesiąca mają miejsce premiery przynajmniej kilku nowych tytułów, a każdy z nich reklamowany jest jako przełomowa gra, w którą każdy gracz powinien zagrać. Jeżeli nie chcesz się rozczarować i jednocześnie zależy ci na uniknięciu nietrafionych zakupów, koniecznie sprawdź te tytuły, które od dłuższego czasu zbierają najwyższe oceny od graczy. Są to między innymi:

 • Wiedźmin 3 - chwalona na całym świecie gra polskiego studia, której fabuła została oparta na popularnej sadze fantasy,
 • GTA V - piąta odsłona bestsellerowej serii z ogromnym, otwartym światem,
 • Dead Rising 3 - jedna z najlepszych gier dla miłośników zombie,
 • Metro Exodus - kolejna część popularnej serii strzelanki pierwszoosobowej.
 • Fifa (dowolna część) - jedna z najpopularniejszych gier sportowych.

Jak widać, jeżeli chodzi o gry na xbox one, można znaleźć tytuły ze wszystkich gatunków. Zanim jednak zdecydujesz się na którąś z nich, sprawdź opinie innych graczy, aby nie tracić czasu na słabe i niedopracowane produkcje.

Gdzie kupić tanie gry?

Duży wybór gier na Xbox One znajdziesz w popularnym sklepie internetowym z elektroniką, gdzie niektóre tytuły możesz zamówić już za kilkanaście - kilkadziesiąt złotych. Sklep oferuje również konsole i akcesoria dla graczy.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze