1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Triumf kobiecości u Natalii Jaroszewskiej

Triumf kobiecości u Natalii Jaroszewskiej

Natalia Jaroszewska, fot: Juergen Hammerschmid
Natalia Jaroszewska, fot: Juergen Hammerschmid
We wtorek odbył się jubileuszowy pokaz Natalii Jaroszewskiej. Projektantka uczciła w ten sposób dziesięciolecie swojej pracy.

Kolekcja nie zawiodła wiernych fanek twórczości Natalii. Projekty są zmysłowe i kobiece. Znajdziemy tu białe i beżowe drapowane sukienki, ale też delikatne skóry (spodnie, marynarki, a także sukienki ze skórzanymi wstawkami). Ważny jest motyw orchidei- obecny na kilku sukienkach..

Od dziesięciu lat projektuje kreacje dla gwiazd, suknie ślubne. Uważam też, że w jej żoliborskim atelier można znaleźć jedne z najpiękniejszych sukien ślubnych. Polecam wszystkim pannom młodym:). Jej styl ewoluował, ale pozostaje rozpoznawalny. Charakterystyczny dla projektantki. Nadal gdy myślę "kobieca sukienka", to przed oczami mam jakiś o projekt Natalii.

Podoba mi się bardzo jej ostatnia kolekcja wiosna/lato 2012. Znajdziemy w niej oczywiście obowiązujące trendy: printy, frędzle, długie niebieskie oceaniczne suknie, biel. To już nie tylko suknie na wielkie wyjście, ale i sukienki codzienne.

Natomiast w jubileuszowej kolekcji znajdziemy też  bardzo nowoczesne spodnie. Mnie urzekły szare, typu "dresowe", ale ze skórzanymi wstawkami. To dla tych z nas , które wolą spodnie. Co ciekawe, do pokazu projektantka zaprosiła gwiazdy, min. Annę Czartoryska, Aleksandrę Kisio. One także prywatnie noszą stroje od Natalii. W ogóle Natalia jest jedną z ulubionych projektantek gwiazd, jak czytamy na jej stronie, ubiera  mnóstwo z nich. Np. Maję Ostaszewską, Sonię Bohosiewicz, Natalię Przybysz, Anne Cieślak, Agnieszkę Dygant. Ta lista jest oczywiście o wiele dłuższa.

Sekret sukcesu Natalii na pewno ma też związek z jej podejściem do klientek i w ogóle do kobiet. Obcowanie z nią w atelier jest naprawdę inspirujące.

Atelier Natalii Jaroszewskiej Warszawa Pl. Inwalidów 10 "La fabu" Poznań Stary Browar 32

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze