1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Ruszył słodki konkurs – „Twoja chwila z czekoladą merci”

Ruszył słodki konkurs – „Twoja chwila z czekoladą merci”

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Czekolady merci to idealne połączenie chwili przyjemności i najwyższej jakości czekolady w nowoczesnym stylu. Pokaż nam swoje słodkie momenty z czekoladą merci a my nagrodzimy najciekawsze i najsłodsze zdjęcia.

Masz ochotę na coś słodkiego? Sięgnij po czekolady merci, a przy okazji wygraj jedną z wielu nagród. Na miłośników czekolad merci czeka niespodzianka – od 17 października do 13 listopada trwa słodki konkurs „Twoja chwila z czekoladą merci”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy jednorazowo kupić 2 czekolady merci. Mogą być to dowolne smaki, jedyny warunek jest taki, że cały zakup musi widnieć na jednym paragonie. Zachowaj dowód zakupu, wejdź na stronę , zarejestruj zgłoszenie konkursowe i wyślij zdjęcie, które przedstawia twoje słodkie momenty z czekoladą merci. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone – w puli jest 425 nagród!

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Czeka ponad 400 nagród!

Uczestnicy mają szansę na wygranie jednej z 425 nagród. Codziennie do wygrania jest 10 spośród 280 zestawów czekolad merci oraz 5 spośród 140 e-kart do sklepów Empik o wartości 150 zł. Każdego tygodnia do wygrania są słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 230NC TWS w kolorze niebieskim. To jednak nie koniec – nagrodą główną w konkursie jest skuter Vespa Primavera 50 w kolorze czerwonym, który zostanie przyznany najciekawszemu i twórczemu zdjęciu.

Dodatkowo Organizator konkursu pokryje koszty podatku, dzięki czemu laureaci będą mogli od razu skupić się na radości z wygranej.

Wszelkie dodatkowe informacje, jak i regulamin konkursu znajdują się przez cały czas trwania akcji na stronie .

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze