1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Urządzenie, które odmieniło nasze życie

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Są przedmioty i urządzenia, bez których nie wyobrażamy sobie codzienności: czajnik, telefon, kuchenka, lodówka… można byłoby tak wymieniać w nieskończoność. Bez wątpienia jednym z nich jest również odkurzacz. Obecnie stanowi on wyposażenie niemal każdego domu, jednak kiedyś był świadectwem luksusu. Hoover – to marka od której wszystko się zaczęło.

Historia odkurzacza rozpoczyna się dokładnie w 1908 roku, kiedy James Murray Spangler – woźny z Canton w stanie Ohio – wynalazł pierwszy przenośny odkurzacz. Prototyp wyposażony był w wentylator elektryczny, pudełko i poszewkę na poduszkę do zbierania kurzu. Spangler nie miał możliwości wyprodukowania odkurzacza na większą skalę, dlatego sprzedał patent Williamowi Henry’emu Hooverowi, u którego się później zatrudnił, by móc doskonalić urządzenia. Marka Hoover nie poprzestała jednak tylko na tym modelu, ponieważ oczekiwania i potrzeby użytkowników z roku na rok stawały się coraz większe. W 1954 roku Hoover wyprodukował pierwszy odkurzacz poduszkowy i mimo, że nie miał kół, poruszał się na własnych rurach wydechowych. Producent od zawsze wsłuchiwał się w potrzeby klientów, ale był też pewien jakości swoich urządzeń. Z sukcesem sprzedawał odkurzacze oferując zainteresowanym klientom dziesięciodniowy, bezpłatny okres próbny, co więcej, marka Hoover do tego stopnia zrewolucjonizowała rynek, że w Wielkiej Brytanii słowo „hoover” zaczęto stosować jako synonim odkurzacza, a na Węgrzech zamiast „odkurzać” zaczęto mówić „hooverować”.

(Fot. materiały partnera)

Jakość, doświadczenie, wytrzymałość

Dla marki Hoover, od zawsze, najważniejsze jest zapewnienie ludziom dobrego samopoczucia, dostarczając wydajne i niezawodne urządzenia domowe. Hoover wykorzystuje swoje ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji, wsłuchuje się w potrzeby rynku i wprowadza coraz bardziej innowacyjne rozwiązania. Priorytetem nie jest już tylko samo odkurzanie, ale także wydajność, oczyszczanie różnych powierzchni, ochrona przed alergenami, wygoda i higieniczne użytkowanie. Najważniejsze dla producenta jest to, by urządzenia cechowała wysoka jakość i wytrzymałość na lata, co podkreśla Kinga Zwierzchowska Business Manager SDA Haier Group: „Marka Hoover jest faktycznym twórcą odkurzaczy. Jakość, wytrzymałość produktów, a także zadowolenie klientów jest dla nas kluczowe” i właśnie tym marka Hoover kieruje się tworząc kolejne nowe produkty.

(Fot. materiały partnera)

Odkurzanie na najwyższym poziomie

HFX to nowy odkurzacz od marki Hoover, który odkurzy nie tylko podłogę i dywany, ale także trudno dostępne narożniki. Sprzątanie będzie bardziej precyzyjne, a samo użytkowanie wygodniejsze i higieniczne. Odkurzacz HFX wyposażony został w wygodne końcówki, które pozwolą dotrzeć w każdy zakamarek. Główna szczotka z napędem elektrycznym perfekcyjnie radzi sobie z każdym typem powierzchni, elektryczny napęd wałka potęguje efektywność odkurzania, a sama ssawka posiada niezawodne odbojniki, które nie zostawiają śladów na listwach podłogowych. Szczególną uwagę warto zwrócić na opatentowaną przez producenta szczotkę 360° CORNER GENIE. Odpowiednio wyprofilowana końcówka sprawia, że czyszczenie narożników nawet z najmniejszych okruszków nie będzie już problemem.

Model do zadań specjalnych

Odkurzacz zaprojektowany jest w taki sposób, by wszystkie trudno dostępne miejsca do oczyszczenia były w jego zasięgu. Specjalna rura odkurzacza zegnie się w zależności od potrzeb, dzięki czemu, bez konieczności schylania się, odkurzenie podłogi pod łóżkiem lub innymi meblami będzie znacznie wygodniejsze. Jeśli miejsce jest zbyt ciemne oświetlenie ledowe doświetli przestrzeń, dzięki temu wszystkie nieczystości będą widoczne, a samo sprzątnie będzie bardziej precyzyjne. Producent pomyślał również o właścicielach czworonogów, bo do usuwania sierści zwierząt z miękkich powierzchni idealnie sprawdzi się mini elektro-szczotka. W przypadku podłóg i dywanów odpowiednia będzie szczotka Anti-Twist z mechanizmem automatycznego czyszczenia, który zapobiega blokowaniu wałka przez owijające się wokół niego włosy, sierść i włókna. W zestawie znajduje się również mini ssawka do skutecznego czyszczenia zanieczyszczeń z poduszek i innych powierzchni materiałowych, a także końcówka 2 w1 do odkurzania różnych typów przestrzeni – mebli tapicerowanych lub grzbietów książek.

(Fot. materiały partnera)

Wygodny, ekonomiczny i zawsze pod ręką

Odkurzacz HFX wyposażony jest w wymienny akumulator, który można w łatwy sposób ładować bezpośrednio na nim lub osobno. Wydajna bateria 4000 mAh osiąga 100 proc. mocy w ciągu 3,5 godziny ładowania i bez problemu wystarczy do posprzątania całego mieszkania na jednym ładowaniu. Poziom naładowania baterii widoczny jest na intuicyjnym wyświetlaczu. Panel sterowania pokazuje wskaźnik naładowania baterii, czas pracy, wszystkie tryby odkurzania oraz bieżące powiadomienia (np. o konieczności wyczyszczenia filtra). Jeśli podczas sprzątania potrzebna jest chwila przerwy w każdym momencie można bezpiecznie „zaparkować” urządzenie w pozycji pionowej – pozwala na to konstrukcja Park&Go. Po zakończonym sprzątaniu, dzięki systemowi Throw-Off wystarczy wcisnąć jeden przycisk, by pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń z pojemnika bez konieczności ręcznego opróżniania. Hoover HFX jest również łatwy w przechowywaniu. Odkurzacz może być złożony i umieszczony w najmniejszych przestrzeniach domu, ustawiony w pozycji pionowej lub zawieszony na uchwycie ściennym nawet za drzwiami, bo w tej pozycji zajmuje zaledwie 15 cm.

(Fot. materiały partnera)

Odkurzacze Hoover z serii HFX posiadają 5-cio letnią gwarancję. Objęte są także promocją SATYSFAKCJA GWARANTOWANA. Użytkownik ma czas na to, aby wypróbować urządzenie u siebie w domu. Jeżeli produkt nie sprosta oczekiwaniom można go oddać otrzymując zwrot pieniędzy. Szczegóły dostępne są na stronie: www.registerhoover.com/sda-warranty/

Więcej informacji na temat Hoover HFX: https://www.hoover-home.com/pl_PL/promocje/testuj-odkurzacz-pionowy-hfx-przez-90-dni/

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze