1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Najpiękniejsze modele pierścionków, na punkcie których oszalejecie

Zobacz galerię 13 Zdjęć
Od lat uchodzą za jeden z najbardziej subtelnych dodatków każdej kobiety. Na pierwszy rzut oka niepozorne, potrafią jednak zdominować całą stylizację i dodać jej charakteru. Coraz częściej nosimy je masowo - im więcej, zwłaszcza tych delikatnych, minimalistycznych, tym lepiej.

W tym sezonie modne są także sygnety - duże, najlepiej złote albo z modnym oczkiem z kamieni szlachetnych.

Jednym z najpiękniejszych modeli dostępnych w sklepach jest złoty Sygnet Imperial Chic Gold marki Selfie Jewellery z delikatnymi kryształkami, w którym zakochały się gwiazdy i celebrytki. Sygnety możemy nosić pojedynczo, zwłaszcza gdy mają wiele ornamentów lub kamieni, bądź w zestawie, w wersji boho.

Nie trzeba wykosztowywać się na pierścionki od Cartiera czy Tiffany'ego, wystarczy zajrzeć do sieciówek, czy popularnych sklepów z biżuterią, które dysponują wieloma ciekawymi modelami utrzymanymi w obecnie obowiązujących trendach. Coraz bardziej popularne stają się te inspirowane stylem rodziny królewskiej - z perłami, bogato zdobione w stylu wiktoriańskim lub bardziej wyważone.

Minimalizm dalej w modzie, jednak warto pamiętać, że wtedy stawiamy na dużą ilość pierścionków. W trendach są teraz pierścionki wyglądające jak obrączki - klasyczne i delikatne. Nosimy po kilka na jednym palcu, łącznie z kciukami. Tu kierujemy się przede wszystkim dobrym smakiem i umiarem - im bardziej "zwyczajne", tym lepiej prezentują się w połączeniu.

Jednymi z najpopularniejszych modeli są także pierścionki z kamieniami, które nadal nie wychodzą z mody - wybierać możemy spośród rożnego rodzaju kolorów i rodzajów kamieni - szmaragdem, szafirem, chalcedonem i wieloma innymi.

 

 

 

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze