1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Diane, zapach siły kobiecości

Sephora, materiały prasowe
Sephora, materiały prasowe
Diane Von Furstenberg – od lat 70-tych ubiegłego stulecia wielka ambasadorka kobiet i drzemiącej w kobiecości siły, dziś przedstawia swe najnowsze dzieło – zapach, jako dodatek będący ukoronowaniem zmysłowego stylu.

Zapach ten jest dziełem współpracy z Chantal Roos, która pracowała nad tym, aby uchwycić ducha najwięk

szych projektantów mody i zamknąć go w ponadczasowych kompozycjach zapachowych.

Inspiracja I: Kobieta i Aktywistka

Przez wszystkie lata kariery Diane Von Furstenberg zawsze stawiała kobietę w centrum swej pracy twórczej, nakłaniając ją, aby z kobiecości uczyniła swój atut. Sama mówi o sobie, jako o kobiecie spełnionej, która wypełnia misję wspierania kobiet na każdym etapie ich życia i pomaga im w znalezieniu równowagi pomiędzy karierą zawodową, a życiem rodzinnym. Ta silna, pewna siebie kobieta jest także aktywistką, którą przepełnia humanizm i wspaniałomyślność.

Zobacz też: Zapachy damskie

“Zawsze pragnęłam żyć życiem mężczyzny w ciele kobiety”.

</a> Sephora, materiały prasowe Sephora, materiały prasowe

 Inspiracja II: Kobieta i Liderka

Projekt sukienki kopertówki, autorstwa Diane Von Furstenberg, bez wątpienia zrewolucjonizował świat mody. Sukienka, która powstała z inspiracji azjatyckim kimono, miała stanowić połączenie swobodnie podkreślonej kobiecości z eleganckim, praktycznym stylem.

Bogactwo współczesnych wzorów usatysfakcjonuje każdą kobietę i sprawi, że poczuje się ona wyjątkowa. Znaczenie sukienki kopertówki wykracza poza ikoniczne standardy mody. Ten kamień węgielny kolekcji haute couture Diane Von Furstenberg stanowi symbol nowoczesnej niezależności.

Przez lata projektantka odnosiła kolejne spektakularne sukcesy – stworzyła linie akcesoriów, biżuterii i toreb, a nawet kolekcję artykułów do domu.

Nowy zapach jest naturalną kontynuacją kreacji artystycznej niezaprzeczalnej ikony mody.

Perfumy "Diane", kwintesencja kobiecości

Płynący prosto z serca dar, którego misją jest nawiązanie jeszcze intymniejszej więzi z kobietami to nowy zapach DVF, który symbolizuje naturalne piękno, a zarazem stanowi ukoronowanie stylowej i zmysłowej osobowości. Jego nazwa – Diane - łączy w sobie prostotę i elegancję.

Diane odzwierciedla image swej kreatorki: świetlisty, niepokojąco powabny, uwodzicielski, seksowny… i tak porywająco szykowny zapach o szyprowej strukturze. Drzewne nuty paczuli nadają zapachowi charakter i strukturę, wzmacniając bursztynowe nuty mirry i piżma pozostawiają na ciele niezapomniany zmysłowy ślad.

Ten współczesny elegancki zapach emanuje powabem i kobiecością, wzbudza w kobiecie poczucie własnej wartości oraz wyrafinowanej seksualności.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze