1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Mostrami czyli pokaż mi

mostrami.pl
Mostrami.pl (po włosku pokaż mi) to nowy polski sklep internetowy z modą polską.

Zobaczymy tu ubrania i dodatki od 23 polskich marek i projektantów. Ta liczba oczywiście będzie się zwiększać, ale i tak jest imponująca jak na początek (tym bardziej, że kilka odsłon jest premierowych w sprzedaży on-line). A znajdziemy tu kolekcje m.in. Roberta Kupisza (słynne i patriotyczne koszulki z orłem), Łukasza Jemioła, BOHOBOCO, Maldorora, Blessus czy SHE/S A RIOT.

Strona jest nowoczesna i oferuje produkty najwyższej jakości, bo „w Mostrami najważniejsza jest jakość” jak podkreśla Monika Kinal - dyrektor zarządzająca i dyrektor kreatywna marki. Na razie oferta jest skierowana jedynie do kobiet, ale działalność będzie się rozszerzać. Ma to być nie tylko internetowy butik, ale i kreatywna platforma komunikacji i promocji polskich projektantów (także za granicą). Co ważne, Mostrami dba o każdego klienta, chce, żeby ten poczuł się wyjątkowo.

Zakupiony towar jest pakowany w eleganckie i ekologiczne opakowania (pudełka) zaprojektowane przez Andrzeja Pągowskiego wraz z agencją KreacjaPro. Naprawdę warto dostac taką przesyłkę (ja byłam zachwycona).

Moje obiekty pożądania ze strony to: kołnierzyki SHE/S A RIOT, pudrowe spódnice Agaty Wojtkiewicz, naszyjnik z sercem KOD.

Warto zobaczyć.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze