fbpx

GapKid od Diane Von Furstenberg

GapKid od Diane Von Furstenberg
fot. materiały prasowe

Ostatnio o Diane Von Furstenberg pisaliśmy w kontekscie współpracy z marka Roxy. Teraz pragniemy przedstawić nowy projekt amerykańskiej kratorki: GapKid.
GapKid to pierwsza dziecięca linia ubrań zaprojektowana przez Dianę Von Furstenberg dla popularnej amerykańskiej sieci GAP. projekt ten zasługuje na uwagę z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze to debiutancka linia ubrań stworzona przez projektantkę z myślą o dzieciach. Po drugie kolekcja zachwyca stylem i kolorami, tak charakterystycznymi dla twórczości DvF, przełożonymi na wygodną i praktyczną modę dla najmłodszych.

Kolekcja, skierowana do dziewczynek, składa się przede wszystkim z wzorzystych sukienek, w tym kultowego modelu wypromowanego przez sama Dianę – sukienki kopertowej. Cała kolekcja swoim stylem nawiązuje do jednego z najmodniejszych trendów tego lata – Safari.

Kooperacja marki Gap z Diane Von Furstenberg to kolejny dowód na to, że modę kochają wszyscy – zarówno dzieci jak i dorośli. Moda to już nie tylko strój a styl bycia!