fbpx

Jesienna Gatta w klimacie Twin Peaks

Jesienna Gatta w klimacie Twin Peaks

Najnowsza kolekcja Gatty powstała z inspiracji kultowym serialem Twin Peaks. Marka udowadnia, że stonowane kolory i zachowawcze fasony mogą tworzyć tajemnicze i intrygujące sety. Jesienna nie oznacza nudna!

Twin Peaks było mroczne, ale też tajemnicze i intrygujące. Kolekcja Gatty i sesja do niej idealnie wpisują się w klimat serialu – górski mglisty krajobraz został w perfekcyjny sposób uwieczniony na zdjęciach Wojtka Wojtczaka.

„Sesja do najnowszej kolekcji Gatta została zainspirowana mrocznym, ale także fascynującym klimatem znanego serialu. Chcieliśmy pokazać, że jesień, choć chłodna i stonowana, może być elegancka, komfortowa, a przede wszystkim tajemnicza i intrygująca – taka jak każda kobieta”– powiedziała Monika Kazimierczak, Marketing Manager Gatta.

Na sezon jesień-zima 2014/2015 marka stawie na stonowane kolorystycznie propozycje wykonane z materiałów, które zapewnią ciepło w jesienne dni. To idealna kolekcja dla każdej nowoczesnej kobiety, która niezależnie od pory roku chce się czuć elegancko, a zarazem komfortowo.

Kolekcje Gatta Bodywear i Gatta Collant, zaprezentowane w najnowszej sesji zdjęciowej będą dostępne w salonach Gatty na terenie całej Polski już pod koniec sierpnia 2014 roku.

 

 

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze