fbpx

Makijaż od…Lagerfelda

Makijaż od...Lagerfelda
Sephora, materiały prasowe

Która z nas nie marzy o choćby najmniejszym dodatku od słynnego dyrektora marki Chanel, Karla Lagerfelda?! – To pragnienie pozostałoby nierealne gdyby nie wyjątkową kooperacja projektanta z marką Sephora.

Sephora, materiały prasowe, więcej zdjęć w galerii

Większość z nas, pamięta zapewne współpracę Lagerfelda z H&M. Zaprojektował on wtedy wyjątkową, i moim zdaniem przepiękna, ultra kobiecą kolekcję sukienek, garniturów czy koszul. Lagerfeld zaczarował zwyczajne materiały- bo trudno cokolwiek porównywać z muślinami i jedwabiami Chanel, i sprawił, że każda z nas mogła poczuć się niczym hollywoodzka gwiazda.

Teraz, wielki mistrz fotografii i mody, śmiało zabrał się za projektowanie makijażu – również ultra seksownego, kobiecego i przede wszystkim eleganckiego. W sieci Sephora znajdziemy wyjątkowa paletę cieni, za pomocą których wyczarować możemy doskonały „smoky eyes”. Królują w niej odcienie szarości, granatu i złota. Karl dyktuje tej zimy również trendy w manicurze – paznokcie maja mienić się metalicznym blaskiem złota i błyszczącej czerni.Dla pań, które propozycje makijażowe Lagerfelda uznają za zbyt odważne, dostępne są również prześliczne kosmetyczki oraz kryształowa kula z zatopionym Karlem i płatkami złotego śniegu.

Sephora, materiały prasowe

Teraz nie tylko możemy mieć makijaż od dyktatora mody, ale także możemy pachnąć jego perfumami – Karleidoscope. Woń paczuli, frezji, fiołka, piżma i heliotorpu – ulubionego kwiatu Lagerfelda, doda poczucia pewności i wyrafinowania, a ciepły, słodkawy zapach idealnie rozgrzeje nas, w pierwsze zimowe dni.

Perfumy, jak i kosmetyki sygnowane przez Karla Lagerfelda, dostępne są w sieci sklepów Sephora.

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze