fbpx

Organiczna pielęgnacja dla włosów

Organiczna pielęgnacja dla włosów
Timotei, materiały prasowe

W XXI wieku troska o środowisko jest rzeczą niezbędną dla przetrwania ludzkości. Dlatego
w ostatnich latach ludzie coraz częściej sięgają po produkty ekologiczne, często nazywane również organicznymi. Nastała moda na bycie EKO. Ekologia dotyczy wielu sfer życia: ochrony środowiska, żywności, ale również coraz częściej kosmetyków.

Kobiety w dzisiejszych czasach troszczą się o swoje zdrowie, dlatego wybierają produkty, które dostarczają im wszystko, co najcenniejsze z natury. Również jeśli chodzi o włosy, poszukują naturalnych rozwiązań, ale jednocześnie takich, które dostarczają wiele przyjemności i oczekiwanych efektów. Nowa linia do włosów Timotei Organic Delight jest dedykowana właśnie takim kobietom. Produkty są pozbawione parabenów, silikonów, siarczanów i barwników, a ich formuła jest w 95% biodegradowalna.

Naturalne składniki produktów dbają o włosy i wrażliwą skórę głowy przy każdym myciu, jednocześnie wygładzając i delikatnie unosząc je od nasady głowy.

Dostępne są dwie linie produktów Timotei Organic Delight:

  • Linia HEALTH & SHINE czyli ZDROWIE & BŁYSK – W jej skład wchodzi szampon i odżywka do włosów normalnych, które od natury najbardziej potrzebują składników nawilżających oraz nabłyszczających. Dlatego w ich składzie znajdziemy ekstrakt z liści zielonej herbaty, która od wieków uważana jest za źródło zdrowia i młodości. Jej niezwykłe właściwości znalazły zastosowanie również w kosmetyce – doskonale nawilża włosy, pozostawia je delikatne i naturalnie lśniące.
  • Linia HEALTH & NOURISHMENT czyli ZDROWIE & ODŻYWIENIE – W jej skład wchodzi szampon, odżywka do włosów zniszczonych i suchych, które od natury najbardziej potrzebują nawilżenia i naprawy struktury włosa. Dobroczynnym składnikiem w tych produktach jest olej z brazylijskich orzechów. Olejek ten został wykorzystany ze względu na swoje silne właściwości regenerujące, tonizujące, nawilżające i odżywcze. Rewitalizuje zniszczone, matowe włosy i chroni je przed szkodliwym wpływem działania promieni słonecznych.