fbpx

Otul dłonie na jesień!

Otul dłonie na jesień!

Już w pierwszym kontakcie z drugim człowiekiem, pierwszym gestem, który wykonujemy w swoją stronę jest podanie dłoni. To w jakim stanie są one, czy są zadbane i odpowiednio wypielęgnowane, może wypłynąć na nasz wizerunek i pierwsze wrażenie. To po dłoniach najłatwiej ocenić nasz wiek i aktywność zawodową. Dlatego jesienią podaruj im piękny i delikatny wygląd z NEAUVIA ORGANIC STIMULATE.
Zabieg dedykowany jest zwłaszcza teraz, kiedy nasze dłonie narażone były na podrażnienia i nadmierne przesuszenie spowodowane wystawieniem cienkiej i delikatnej skóry dłoni na kąpiele słoneczne. Brak odpowiedniego nawilżenia powoduje efekt szorstkości skóry i nieprzyjemne uczucia ściągania.

ICONMED_prasa_NEW_pokorekcie02

Jakie działanie?

Neauvia Organic Stimulate łączy w sobie efekt wypełnienia
i biostymulacji. Kwas hialuronowy ma silne właściwości wiążące wodę i wspaniale zadba o twoje ręce. Zawartość hydroksyapatytu dodatkowo silnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu
i elastyny, dzięki którym skóra jest bardziej elastyczna.

Jakie efekty?

Neauvia Organic Stimulate odmładza zniszczoną i zmęczoną skórę dłoni, dodając jej lekkości i jedwabistości w dotyku. Efekt wypełnienia i jędrności skóry utrzymuję się około 10 miesięcy. Tylko Neauvia Organic Stimulate daję tak długotrwałe i naturalne efekty zabiegowe.

CIESZ SIĘ PIĘKNYMI DŁONMI Z NEAUVIA ORGANIC STIMULATE

(Zabieg dostępny w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej).