fbpx

Polecamy: Przedłużanie rzęs

Długie, gęste i lśniące głęboka czernią rzęsy, to marzenie niejednej z nas. Są one atrybutem kobiecości i zmysłowości. I choć „Matka Natura” nie obdarzyła nas nimi po równo, istnieje skuteczny sposób poprawienia ich gęstości i długości.
Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, to moim zdaniem, jeden z najbardziej ułatwiających codzienną pielęgnację zabiegów upiększających. Wizyta w dobrym salonie kosmetycznym pozwoli nam cieszyć się długimi i gęstymi rzęsami bez konieczności ich malowania czy doklejania pojedynczych kępek.

Cała tajemnica gęstych rzęs

Z zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs, do tej pory przede wszystkim korzystały celebrytki i gwiazdy ekranu, dla których perfekcyjny i nienaganny wygląd o każdej porze dnia i nocy jest rzeczą wagi najwyższej. Teraz efektowne, hipnotyzujące spojrzenie, dostępne jest także dla każdej z nas.
Przedłużanie rzęs opiera się na metodzie polegającej na łączeniu rzęs naturalnych z rzęsami jedwabnymi, syntetycznymi lub z norki. Są to metody przedłużania rzęs jeden do jednego czyli rzęsa do rzęsy, dwa do jednego lub w przypadku norki nawet trzy do jednego.

Zabieg ten, jak zauważa Pani Anna Betlewicz, kosmetolog Salonu Tais, nie tylko wydłuży i zagęści rzęsy, ale nada także dodatkową wyrazistość naszym oczom oraz optycznie je powiększy. Przedłużane i zagęszczane rzęsy dostosowywane są długością , grubością i podkręceniem indywidualnie do każdej klientki – to ona decyduje o długości rzęs, do wyboru ma rzęsy o długości od 6 do 17 mm, jak i również o ich grubości czy kolorze. Usługa ta zakłada również możliwość ozdabiania rzęs, m.in. diamentami lub cyrkoniami. Pozwala to na zachowanie wyglądu naturalnego, jak również na wykreowanie spojrzenia iście teatralnego.

Ekstra rzęsy na 4 tygodnie

Efekt przedłużenia i zagęszczenia utrzymuje się od 2 do 4 tygodni i po tym czasie należy je uzupełnić, gdyż rzęsy zaczynają tak jak naturalne wypadać i przerzedzają się. Po wcześniej wspomnianym czasie naturalna rzęsa wypada wraz ze sztuczną, a na jej miejsce rośnie nowa. Tak zachowują się rzęsy niezależnie od tego, czy są przedłużone czy nie. Podczas zakładania rzęs nie wiadomo w jakim stadium jest dana rzęsa, ale naturalną rzeczą jest, że kilka z nich wypada wcześniej.

Mamy także dobra wiadomość dla fanek basenu czy sauny. Rzęsy są odporne na działanie wody oraz wysokich i niskich temperatur więc można z nich bezpiecznie korzystać. Dodatkowo, nie musimy je malować, więc nie musimy się obawiać efektu „pandy” po niezbyt dokładnie zmytym makijażu..

Jak każdy zabieg kosmetyczny, przedłużanie rzęs ma oprócz wielu zalet, także przeciwwskazania. Są nimi zapalenie spojówek, zaćma, jaskra, infekcje bakteryjne i wirusowe oraz grzybiczne , jęczmień czy duża wrażliwość oka. Przeciwwskazaniem jest również używanie tłustych kremów ,masek ,wodoodpornych tuszy czy tłustych produktów do zmywania makijażu oka typu „olej w wodzie ” oraz stosowanie płatków kosmetycznych, które zaczepiają o doczepioną rzęsę i mogą ja naruszyć lub wyrwać z naturalną. Okulary i soczewki nie mają wpływu na noszenie rzęs.
Cena zabiegu przedłużania rzęs waha się od 300-1000 złotych.

Uwaga: W Salonie Tais specjalna promocja dla czytelniczek portalu Zwierciadlo.pl na rzęsy jedwabne 199 złotych na hasło „Zwierciadło”

Salom Tais

ul. Grzybowska 2 lok.32, Budynek A, 2 piętro
00-131 Warszawa
tel. 022 436 06 50
mob. 510 126 445