fbpx

Powiedz TAK w pięknych butach

Powiedz TAK w pięknych butach
fot. materiały prasowe

Czerwiec to idealny miesiąc na inaugurację sezonu ślubnego. Nie tylko dlatego, że w swej nazwie posiada „r”, które ma być gwarantem małżeńskiego szczęścia. To początek lata, a nie ma lepszej pory roku na ślub niż wakacje. I choć co roku zmienia się moda, to jedna rzecz jest constans: każda panna młoda chce tego dnia wyglądać zjawiskowo.

Przy wyborze ślubnej kreacji nie lada wyzwaniem jest dobór odpowiednich butów. Nic dziwnego są one przysłowiową „kropką nad i” każdej stylizacji. Te na ślub nie tylko powinny być wyjątkowo piękne i wytworne, ale także wygodne, bo przecież pannę młodą zaraz po ślubie czeka kilkugodzinna zabawa weselna. Zatem pantofelki przyszłej żony muszą być niemalże skrojone na miarę. Na obuwnicze zakupy przedślubne warto udać się do LOFT37. Tu nie tylko można wybrać najodpowiedniejszy dla siebie model, ale także dobrać jego kolorystykę z ponad setki naturalnych skór prezentowanych w próbniku. Każda para butów LOFT37 jest ręcznie robiona, na bazie doskonałych, gwarantujących wygodę, włoskich kopyt i w całości skórzana. W tak wykonanych butach z powodzeniem można przetańczyć całą noc.

Projektantki LOFT37, Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, zachęcają do kolorystycznych eksperymentów także w dniu ślubu. Według nich buty powinny podkreślać indywidualizm i osobowość ich właścicielki. I o ile w tym sezonie triumfalnie wraca biała szpilka na salony, w dniu ślubu nie stawiajmy na „total white look”. Do białej sukni zdecydowanie efektowniej będą prezentowały się buty w innym kolorze np. beżowe, gołębie, różowe, miętowe czy nawet czerwone dla odważnej i ekstrawaganckiej panny młodej.

Istnieje wiele przesądów dotyczących ślubnych butów. Mądrości ludowe przekazywane z pokolenia na pokolenie przestrzegają, że przez odkryte palce ucieka szczęście, a przez odkryte pięty pieniądze. Przesądnym pannom LOFT37 proponuje zakryte modele na szpilce min. MŁODSZA SIOSTRA LOVE lub MŁODSZA SIOSTRA LOVE PLUS z fikuśną kokardką, klasyczne czółenka MUST HAVE czy NY STYLE z efektowną przezroczystością. Panie, które nie wierzą w zabobony, mogą wybierać także wśród modeli: LOVE z idealnym na ślub wycięciem na palce w kształcie serca, LOVELY LOVE ze spektakularną kokardą oraz seksowne sandałki z zapięciem na kostce SWEET LOVE.

Szpilki mogą sprawić kłopot tym pannom młodym, których przyszły mąż jest podobnego wzrostu. Jeśli nie chcą za bardzo wywyższać się tego dnia, mogą wybrać buciki na płaskim obcasie. Słodkie LOLITKI czy GLOSSIE w najmodniejszych kolorach sezonu będą oryginalnym uzupełnieniem ślubnej stylizacji.