fbpx

Smart Street od Magdy Hasiak

Smart Street od Magdy Hasiak
fot. materiały prasowe

Magda Hasiak to poznańska projektantka zachwycająca rozpoznawalnym stylem, w którym łączy sportową wygodę z klasyczną, kobiecą sylwetką.
Smart Streetod Magdy Hasiak to kolekcja, moim zdaniem fantastyczna. Zachwyca nowoczesną, minimalistyczną formą, osadzoną na neutralnych szarościach, bieli i czerni, która została wspaniale połączona z kobiecością i fasonami odwołującymi się do klasycznej szkoły krawieckiej.

Smart Street nie jest już tak bezpieczna i neutralna jak poprzednie kolekcje tej niezwykle zdolnej projektantki. Do szarości dołączyły najmodniejsze neony, w formie wyrazistych spódnic, szytych z koła, oversizowych bluzek czy płaszczy.

Cała kolekcja Magdy Hasiak jest niezwykle spójna. To idealna kolekcja miejska, która sprawdzi się zarówno jako strój do pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi, jak i podczas wypadu za miasto.

Sylwetki przygotowane przez Magdę Hasiak są wielowarstwowe i niezwykle złożone. Projektantka z taką samą dokładnością wypracowała formę kolekcji, jak również zadbała o kolory i detale.