fbpx

Świetlisty look na święta

Świetlisty look na święta

Każdej kobiecie zależy na tym, żeby podczas świątecznej kolacji albo gwiazdkowej imprezy firmowej wyglądać naprawdę elegancko. Jaki makijaż na te szczególne okazje proponuje Sephora?
„Spotkania o charakterze świątecznym to wyjątkowy czas. Intensywność makijażu, jaki wybieramy na te okazję, zależy oczywiście od tego, czy spotkanie ma charakter wieczorowy, czy też wybieramy się na świąteczny obiad w ciągu dnia. Ja polecam wersję umiarkowanie intensywną, która jest elegancka, a jednocześnie koresponduje dobrze ze świątecznym nastrojem. Moja propozycja to uniwersalny świetlisty look – łatwy w wykonaniu makijaż, który pasuje zarówno młodszym, jak i dojrzalszym kobietom. Jego kluczowe elementy to podkreślone, delikatnie wycieniowane oko w stylu smoky oraz pięknie rozświetlona cera”, mówi Anna Galińska, Mistrzyni Makijażu Sephora i główna blogerka videobloga Sephora blogmakijaz.pl.

Jak wykonać „Świetlisty look”?

  • Nałóż świetlisty, kremowy cień na całą ruchomą powiekę, np. wodoodporny cień w kremie od Make Up For Ever, a zewnętrzny kącik oka dokładnie wycieniuj czekoladowym cieniem.

 

  • Dla pełnej świetlistości na środek ruchomej powieki zaaplikuj rozświetlający pyłek, np. diamentowy pył od Make Up For Ever.
  • Do rozświetlenia cery pokrytej fluidem i pudrem transparentnym możesz użyć perłowego jasnego cienia do powiek. Rozprowadź go największym pędzlem do cieni, aplikując od szczytu policzka, i poprowadź aż do skroni.Nałóż go również w wewnętrznym kąciku oka – dzięki temu nadasz świeżości spojrzeniu.
  • Usta podkreśl delikatnym, różowym błyszczykiem np. Ultra Shine od Sephora.